Bandırma Kahvaltısı Geleneği Kristal Kafe'de Devam Ediyor

35 YILLIK ZENGİN KAHVALTI GELENEĞİ DEVAM EDİYOR..HER GÜN 07-15.00

Geleneksel Bandırma Kahvaltısı Bandırma Kristal Aile Çay Bahçesi'nde devam ediyor..

Kristal Çay Bahçesi Bandırma Sahil Bandı eski iskele Belediye Nikah salonu binası yanında 1989 yılından bu yana aralıksız hizmet vermektedir.

Zengin peynir çeşitleri ,tereyağı, bal,reçel, zeytin çeşitleri,salam, gibi klasik unsurların yanısıra ; haşlanmış sosis, biber kızartma , yaprak sarma'nın yanında tabağınızla özgür seçiminizle sınırsız tüketebileceğiniz sıcak ürünler menemen , sigara böreği , şakşuka, haşlanmış yumurta, taze patates kızartması olmak üzere ilaveten salatalar , biberli lor, günün meyvesi ve tatlısı tamamen şeffaf açık mutfak anlayışıyla önceden hazırlanmış değil sıcak servis anlayışıyla  sunulur. Mutfağımızda dondurulmuş ürün kullanılmamaktadır. 

30 yıllık  geçmişiyle kaliteden ödün vermeden,ekonomik fiyat ve  zengin çeşitlerle bekletmeden hızlı servis olarak  sürdürülen sıcak sunum kahvaltı geleneğinin sadece bölgemizde değil tüm Türkiye'de Bandırma ile birlikte söz edilmesi gururumuzdur. 

 Dilediğinizden dilediğiniz kadar tüketebileceğiniz yiyecekler eşliğinde seçkin  kalite çayınızı klasik demleme olarak sınırsızca tüketebilirsiniz  veya  özel doğal limonata veya  filtre kahvenizi denizin seyrinde kendin al konseptiyle sınırsızca  tüketebilirsiniz. Kahvaltınızı dilerseniz garson servisli  olarak zengin çeşitlere ilaveten sucuklu ,pastırmalı yumurta ve taze sıkılmış portakal suyu ilaveli olarak serpme kahvaltı seçimiyle  talep edebilirsiniz.

Kahvaltı/Brunch  servisimiz sabah saat 07'den itibaren 17.00 ye kadar devam ederken Ocak 2023 fiyatlarımız Açık Büfe Self Servis Kahvaltı kişibaşı 85.00 TL. Serpme Kahvaltı Kişibaşı 100 TL dir. Kahvaltı Brunch servisimiz aynı anda 420 kişiye servis verebilmektedir. Grup rezervasyon için 05374044833 

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

13-08-2020/BANDIRMA/Advertorial