Bandırma Toki Site Yönetim Başkanı Cumhur Sevim" Suç Duyurusunda Bulunacağız"

Bandırma TOKİ Konutları Site Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur Sevim  gazeteci yazar Ramazan Narin'in  Bandırma Gerçek Gazetesinde  yer alan ve sosyal medya platformlarında  kişisel olarak paylaştığı  köşe yazısında ki iddiaların asılsız olduğunu beyan ederek mahalle sakinlerimizi endişelendiren  iddiaları ve hakaret ve aşağılayıcı mesnetsiz iddialar içeren  yazısı için Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunacaklarını  söyledi.

Başkan Sevim Ramazan Narin 'in köşe yazısında şahsıyla ilgili olarak kentimizin yetiştirdiği değerli insanlardan sayın Dr. Selim Panç'ı ziyaretiyle ilgili paylaşımın çarpıtılarak sanki yasadışı bir iş yapılmış algısı yaratılarak ayrıca Toki mahallemizde bulunan binaların çatılarında Haç işareti bulunduğu gibi akıl almaz iddilarla  bağdaştırmak suretiyle  haksız ithamlarda bulunmuş ,asılsız iddiaları  mahallemizde endişe yaratmış şahsımı mahallemizi  ve geçtiğimiz dönem  toplum yararına faydalı bir derneğin başkanı olma görevinde bulunan  Sayın Panç'ı ve şahsımı rencide etmiş toplum nazarında küçük düşürmüştür. 

Yazıda  yer verilen akıl almaz itham ve iddiaların  sitemizin huzurunu bozduğunu vurgulayan  Başkan Sevim  " Çatılarımızda Haç sembolü yok.  Bu nedenle sitemiz sakinlerini de rencide eden bu ithamlarından dolayı Cumhuriyet Savcılığına suç duyurunda bulunacağız. "dedi

13-08-2020