Bandırma'da Kahvaltı

35 YILLIK KAHVALTI GELENEĞİ HER GÜN

Geleneksel Açık Büfe her şey dahil Bandırma Kahvaltısı 30 yıldır Bandırma Kristal Kafe'de devam ediyor..

Kristal Kafe Bandırma Eski İskele Nikah Salonu bitişiğinde 30 yıldan beri Bandırmalılara en uygun fiyatlarla Sabah 07 'den itibaren başlayan sıcak servis kahvaltı  servisi zengin ve kaliteli çeşitleriyle hemen herkesin beğenisine  uygun öneriler sunmaya devam ediyor.. 

Tabağınızla sevdiğiniz ürünlerden sınırsız tüketebileceğiniz ürünler arasında zengin peynir çeşitleri ,tereyağı, bal,reçel, zeytin çeşitleri,salam, gibi klasik unsurların yanısıra ; haşlanmış sosis, biber kızartma , yaprak sarma ile birlikte ustaların sürpriz sunumları ile dünyada eşi benzeri olmayan kalite/fiyat endeksiyle  tabağınızla özgür seçiminizle sadece sevdiğiniz  ürünleri sınırsız tüketebileceğiniz özgür bir ortamda  denizin seyrinde muhteşem bir kahvaltı geleneği .  Seçenekleri arasında sıcak ürünlerde klasik Samsun usülü  menemen , sigara böreği , şakşuka, haşlanmış yumurta, taze patates kızartması olmak üzere  salatalar , biberli lor, günün meyvesi ve tatlısı tamamen şeffaf açık mutfak anlayışıyla önceden hazırlanmış olarak değil  kişiye özel sıcak servis anlayışıyla  sunulan hizmetin bedeli ile Türkiye'nin en ucuzu olma iddiasını devam ettiriyor.

İşletmenin açık mutfağında taze sunum hazırlanan yiyeceklerin içeriğinde kesinlikle  dondurulmuş ürün kullanılmamaktadır. 

30 yıllık  geçmişiyle kaliteden ödün vermeden,ekonomik fiyat ve  zengin çeşitlerle bekletmeden hızlı servis olarak  sürdürülen sıcak sunum kahvaltı geleneğinin sadece bölgemizde değil tüm Türkiye'de Bandırma ile birlikte söz edilmesi gururumuzdur. 

Dilediğinizden dilediğiniz kadar tüketebileceğiniz yiyecekler eşliğinde seçkin  kalite çayınızı klasik demleme olarak sınırsızca tüketebilirsiniz  veya  özel doğal limonata veya  filtre kahvenizi denizin seyrinde kendin al konseptiyle sınırsızca  tüketebilirsiniz. Kahvaltınızı dilerseniz garson servisli  olarak zengin çeşitlere ilaveten sucuklu ,pastırmalı yumurta ve taze sıkılmış portakal suyu ilaveli olarak serpme kahvaltı seçimiyle  talep edebilirsiniz.

Kahvaltı/Brunch  servisimiz sabah saat 07'den itibaren 17.00 ye kadar devam ederken AĞUSTOS  2020 fiyatlarımız Açık Büfe Self Servis Kahvaltı kişibaşı 25.00 TL. Serpme Kahvaltı Sucuklu Yumurta ve Taze Sıkılmış duble Portakal Suyu veya tercihen Klasik Türk Kahvesi  ikramı ile birlikte Kişibaşı 32,50 TL dir. Kahvaltı Brunch servisimiz grup önerilerine açıktır ve aynı anda 420 kişiye servis verebilmektedir. Grup rezervasyon için 0552 9399850 - Ayhan Ölçer

Kristal Kafe Bandırma Cumhuriyet Meydanı No 18 Eski İskele Belediye Nikah Salonu Yanı -

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

13-08-2020/BANDIRMA