Başkan Av. Tolga Tosun'dan Eğitime Tam Destek

Eğitimine destek verdiği öğrencilerinin başarısıyla dikkat çeken Bandırma Belediyesi  Eğitim Destek Evi bu yılda başarı çıtasını yükselterek dikkatleri üzerine çekti.. Belediye Başkanı Tolga Tosun'un girişimleriyle  başlanılan standartlara uygun 8 derslikli  yeni binanın yapım çalışmaları sürdürürlürken Başkan Tosun Eğitim Destek Evi nin başarıda büyük payı olan eğitimcileri ve öğrencilerini kabul ederek başarılarını kutladı  tebrik ederek hediyelerini verdi. 

BAŞKAN AV. TOLGA TOSUN’DAN EĞİTİME TAM DESTEK

Eğitim Destek Evi, Bandırmalı öğrencilerin eğitim-öğrenim hayatlarının kalitesini tescilleyerek Türkiye genelindeki birçok Fen Lisesi’ne ve Anadolu Lisesi’ne bu sene çok sayıda öğrenci kazandırdı.

Bandırma Belediyesi bünyesinde yer alan Eğitim Destek Evi’nin öğrencileri başta Bandırma Fen Lisesi olmak üzere Türkiye genelindeki pek çok Fen Lisesini kazandı. Eğitim Destek Evi öğrencileri bu başarı üzerine Başkan Av. Tolga Tosun’u makamında ziyaret etti.

Eğitimde her zaman daha iyisini hedefleyen, şehrimizin geleceği olan çocuklarımız için hep destek tam destek sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Eğitim Destek Evi’nin yenileneceğinin müjdesini de ziyaret sırasında veren Başkan Av. Tolga Tosun: “Bandırma’da, liseye yeni başlayacak olan gençlerimizin daha verimli bir eğitim sürecinden geçmesi için önemli bir rol üstleniyor. Eğitim Destek Evimiz öğrencilerimizin başarılı olmasında büyük pay sahiplerinden bir tanesi. Bu şehrin çocukları, eğitim konusunda da bizleri hep gururlandırmakta. Bizler de çocuklarımızın geleceğini daha iyi şekillendirebilmelerine zemin hazırlayan "Eğitim Destek Evi"mizi yenileyerek 8 derslikli daha çok öğrencimizin bu hizmetimizden yararlanabilmesi için yeni bir bina yapımına başlayacağız” dedi.

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın’ın da bulunduğu ziyarette Başkan, öğrencileri tebrik edip hediyeler verdi.

13-08-2020