Baştaş'tan Bandırma'ya Anaokulu

Bandırma ilçesine yapılacak olan "Ahmet Baş Anaokulu" hizmet binası ile ilgili protokol imza töreni düzenlendi.

Bandırma İlçesine yapılacak olan Anaokulu hizmet binası ile ilgili, Balıkesir Valiliğinde protokol imza töreni düzenlendi.

Balıkesir Valiliği, Bandırma Kaymakamlığı ile okul binasını yaptıracak hayırsever BAŞTAŞ Grup Yönetim Kurulu adına Hüseyin Baş ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

Gerçekleştirilen Protokol İmza Törenine Vali Ersin Yazıcı, Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız ve Hayırsever Hüseyin Baş katıldı.

Vali Ersin Yazıcı, imza töreni öncesinde yapımı planlanan Anaokulu hakkında Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar'dan bilgi aldı.

AHMET BAŞ ANAOKULU

Hayırsever Hüseyin Baş tarafından Balıkesir İli Bandırma İlçesi Ayyıldız Mahallesinde yaptırılacak olan 5 derslikli Ahmet Baş Anaokulunun 1 yıl içerisinde tamamlanarak eğitim-öğretime başlaması öngörülüyor.

HAYIRDA YARIŞIN DEVAM ETMESİNİ DİLİYORUM

Balıkesirli hayırseverlerin eğitime büyük katkı sağladığını ifade eden Vali Yazıcı, "Bu hayırda yarışın devam etmesini diliyorum. Devletimizin eğitime verdiği önem kadar hayırseverlerimiz de böylesi kıymetli bağışları ile eğitime katkı veriyorlar. Bu durum devletimiz, insanımız ve bizim için fevkalade güzel bir husustur. Eğitim öğretime anlamlı bir bağışta bulundukları için hayırseverimizi kutluyorum. Tüm hayır sahiplerimize bol kazançlar dileyerek, orada okuyacak olan tüm öğrencilerimiz adına da teşekkür ediyor, Balıkesir için, Bandırma ilçemiz için ve çocuklarımız için hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

ÖRNEK ALINMASI GEREKEN BİR DAVRANIŞ

Hayırsever Hüseyin Baş'ın yaptığı katkının herkesin örnek alması gereken bir davranış olduğunu ifade eden Vali Yazıcı, "İş insanımız, şu yaptığı hayır ile örnek olmuştur. Bu erdemi gösteren ve bu gönül zenginliğini sergileyen iş insanı Hüseyin Baş'a çok teşekkür ediyorum." dedi.

Taraflar arasında imzalanan protokolün ardından merasim toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.