Dünya Bandırmalılar Gününde Yine Meşale Şov

Bandırmaspor taraftarlar derneklerince geleneksel olarak 10 Mayıs'ta kutlanan Dünya Bandırmalılar Günü Bandırma'da yine binlerce kişinin katılımıyla  coşkuyla ve muhteşem meşale şovuyla gerçekleştirildi.

 Dünya Bandırmalılar Günü ; Bandırma Cumhuriyet meydanında buluşarak  sahil bandı ve mendirekte toplanan  binlerce kişinin katılımıyla  aynı anda meşalelerin yakılmasıyla sloganlar eşliğinde  muhteşem görsel bir şovla gerçekleştirildi..

Bandırmaspor Taraftarlar Derneği tarafından her yılın Mayıs ayının 10’unda düzenlenmesine karar verilen ‘Dünya Bandırmalılar Günü’nün 9’uncusu kutlandı. Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan vatandaşlar daha sonra dernek tarafından kendilerine dağıtılan meşaleleri alarak mendirek ve sahil bandında bir araya geldi.  Bandırmaspor’un kuruluş yılı olan 1965 yılına atıfta bulunarak 1965 adet meşale vatandaşlara dağıtıldı. Hazırlıkların tamamlanmasının ardından saatler 10.30’u gösterdiğinde atılan aydınlatma fişeğinin ardından aynı anda Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun'unda katılımıyla vatandaşlar meşaleleri yaktı. Mendirek ve sahilde aynı anda yanan 2 bine yakın meşale muhteşem bir görsel şova dönüştü.

BANDIRMA GERÇEK -10-05-2019