Dursun Mirza Bandırma Mitingi'nde Konuştu

DURSUN MİRZA BANDIRMA MİTİNGİNDE "BANDIRMA  ARTIK ÖZGÜRLÜĞÜN KENTİ OLDU GERİYE GİDEMEYİZ" DEDİ

CHP Bandırma Belediye Başkan adayı Dursun Mirza , CHP Genel Başkanı Özgür Özel ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın'ın  katıldığı mitingte Bandırmalılara seslenerek kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti. 
Konuşmasına   güzel Bandırmamın güzel insanları , Sayın Genel Başkanım Özgür Özel'i  Bandırma'da ilk kez ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz diyerek başlayan Mirza “ Partisinin uzun araştırmalardan sonra kendisini aday gösterdiğinin altını çizerken Siz istediniz, aday oldum. Sizin için geliyorum 'Dedi. 

CANLI İZLE :https://www.youtube.com/watch?v=EGbnRTMCv_I

Örgütten gelen tecrübeli başkan olarak  Bandırma’nın sokaklarını tek tek biliyorum. İnsanlarını tanıyorum. Daha önceki belediye başkanlığım döneminde Bandırma için çok sayıda büyük proje yaptım.. Şimdi bunları saymayacağım. Şimdi de ekibimle  ve yeni projelerimizle hizmete hazırız” diye konuşmasına devam eden Mirza, “ En büyük projemiz nedir biliyormusunuz ? İnsanlar CHP li belediyelere 15 yıllık Bandırma yerel belediyeciliğimizde Bandırmayı özgür kent oldu , barış,kardeşlik, sosyal yaşamın kenti oldu Bandırma . Geriye gidemeyiz. Bu kenti hep beraber geleceğe taşıyacağız  Bu kentin yönetimini kaba, insanları tehdit eden insanlara bırakamayız. Sandıkları korumaya ve patlatmaya var mısınız?” dedi.

26-03-2024