Etispor Taraftarları ZEBANİLER Grubunu Kurdu

2022-2023 Sezonunda Bölgesel Amatör Lig 12. Grup'ta mücadelesine devam eden ve 1 maç eksiğiyle 3.sırada yer alan  şampiyonluğun güçlü adaylarından Bandırma ekibi  Etispor  taraftarları ZEBANİLER adıyla  tribün grubunu kurdu.

Yeşil sahalarda mücadele eden futbol emekçilerinin moral ve motivasyon olarak en büyük destek aldıkları taraftar grupları  futbol kulüplerinin olmazsa olmaz unsurlarından biri olarak dikkat çekerken uzun yıllardır Balıkesir Amatör Liglerde mücadele eden ve TFF 3. Lig'e çıkmak için mücadele eden Etispor futbol takımı  taraftar grubunu ZEBANİLER adıyla oluşturdu. Gerek iç sahada gerek deplasmanlarda takımlarının yanında centilmence  destek verecek grubun , geçmişi başarılarla dolu kulüplerinin  amatör gruplardan sıyrılıp profesyonel olarak 3. Lige çıkma yolunda takımlarına en büyük desteği vereceği öngörülüyor.

Bandırma'nın köklü amatör spor kulüplerinden biri olan ETİSPOR'un taraftar ve tribün sempatizanlarının ortak isteği üzerine oluşturulan ve Cehennem Bekçileri anlamına gelen "ZEBANİLER" adıyla tribünlerde yer alacak grubun iddialı olarak takımlarının sahada gösterecekleri başarıya  destek verecekleri belirtildi.

22-03-2023/ BERKAN KOZAN .