Hakkı Zahir İpek " Edincikspor Yeniden "

STADIN İSMİNİ VATANDAŞ BELİRLEYECEK
&
EDİNCİKSPOR STADI ÇALIŞMALARI HIZLA DEVAM EDİYOR

Edincikspor Başkanı İpek Basın Açıklaması :

Spor Toto Genel Müdürlüğü tarafından çıkarılan ödenekle Edincikspor’un maçlarını oynadığı eski stat yerinde sürdürülen revizyon ve sentetik çim saha yapımı çalışmaları süratle devam ediyor.
Edincik’in en önemli markası olan Edincikspor’un yeniden eski başarılı günlerine dönmesi için  yeni stat ile birlikte gençlerin spor ve sosyal hayatlarına yönelik moral motivasyon çalışmaları  planlanacak..
500 bin liralık  bütçe ile sürdürülen yeni stat yapımının birkaç ay içinde bitirilerek  Edincikspor 'a  hizmet vermesi  ve oynamaya hazır hale geleceği öngörülmekte. Eski ve şu anda görevde bulunan bölge vekillerimiz, bir önceki dönem görev yapan yönetim kurulumuzun yoğun çabaları ve yerel basınımızın destekleri ile günümüze taşınan bu süreçte emeği geçen herkese müteşekkiriz.
Stadın ismi halka sorulacak
Edincikspor Stadının yenilenmesi çalışmalarından sonra bir diğer önemli husus olan stad isminin belirlenmesi ve yetkili kurumlarımızdan önerilen ismin onayının alınması için çalışmalar başlatılacaktır. Öncelikle Edincik’te oturan vatandaşlarımıza değerli fikirleri sorulacak ve takımın gerçek sahiplerinden gelen öneriler doğrultusunda stadımızın ismi belirlenecektir.

  Edincikspor Yönetim Kurulu Adına
             Hakkı Zakir İPEK
         Edincikspor Kulüp Başkanı