İnce Balıkesir'de “Erdoğan Kılıçdaroğlu'ndan, gayet memnun”

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bir dizi ziyaretler  için geldiği Balıkesir'de meydan cadde ve sokaklarda vatandaşlarla görüştü . Esnaf ve gençlerden yoğun  ilgi gören  İnce konuşmasında  “Erdoğan Kılıçdaroğlu'ndan, Kılıçdaroğlu da Erdoğan'dan gayet memnun, büyük oyunu görün ” dedi.

İnce  “Biri çıkıyor, ’TSK kimyasal silah kullandı’ diyor. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP'yi eleştirerek, “Biri çıkıyor, 'TSK kimyasal silah kullandı' diyor. Terbiyesize bak, kimyasal silah TSK'nın envanterinde yok. Hiçbir zaman kullanmamış, PKK'ya yağcılık yapıyor. Hepsine yakışıyor da Atatürk'ün partisine yakışıyor mu? Bence yakışmıyor. Bu yüzden dolayı ben de kendimi oraya yakıştıramadığım için ayrıldım” dedi.

Balıkesir'e gelen İnce, Eski Kepsut Caddesi'nde partililer tarafından konvoyla karşılandı. İnce, daha sonra Milli Kuvvetler ve Anafartalar Caddesi'nde esnaf ziyareti yaptı, vatandaşlarla görüştü. Yıllar önce yüksek öğrenimini tamamladığı Balıkesir Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi'ne de geçen Muharrem İnce, burada da öğrencilerle bir araya geldi. Balıkesir programının sonunda İnce, Bahçelievler Mahallesi'nde kurulan Çarşamba Pazarı'nda vatandaşlara hitap etti. 
Vatandaşlara hitabında “Erdoğan Kılıçdaroğlu'ndan, Kılıçdaroğlu da Erdoğan'dan gayet memnun” diye devam eden İnce, “Mutlu, mesut yaşıyorlar. Bir büyük oyun var, bu oyunu bozacağız. Bize 'ayrıldın gittin' diye laf edenler oluyor mu, oluyor. Bana laf edenler Erdoğan'a oy verenlere koyun diyor mu, diyorlar. Kendilerini bir gözden geçirirlerse çok mutlu olurum. Öyle millete demek kolay. Kendini bir gözden geçir. Bir büyük oyunun parçası olmayın” diye konuştu.

26-10-2022/HABER MERKEZİ