Namık Havutça CHP Grup Yönetim Kuruluna Seçildi

Namık Havutça’ya yeni dönemde yeni görev!

Geçtiğimiz dönemde de Balıkesir Milletvekili olarak başarılı bir görev süreci yaşayan ve yeniden Balıkesir Milletvekili olarak görevine devam eden Namık Havutça'nın yükselişi sürüyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında basına kapalı olarak gerçekleştirilen CHP Grup Toplantısı'nda Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, TBMM’nin 25. Döneminde CHP Grup Yönetimine seçildi. CHP Grup toplantı salonunda gerçekleşen oturumda, Özgür Özel’in Grup Başkan Vekili olarak seçildiği CHP Grup Yönetimine Namık Havutça ilk turda yönetime seçildi.

CHP Grup Toplantısı'nda yeni grup yönetimi belirlendi.

Toplantıda ilk olarak grup başkanvekilliği seçimi yapıldı. Seçim sonucunda CHP Grup Başkanvekilliği görevine mevcut Grup Başkanvekilleri Engin Altay ve Levent Gök seçilirken, Akif Hamzaçebi'nin yerine Özgür Özel getirildi.

CHP Grup Yönetim Kurulu üyeliğine, Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Denizli Milletvekili Melike Basmacı, İstanbul Milletvekili Selina Doğan, İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, İstanbul Milletvekili Didem Engin, İzmir Milletvekili Musa Çam, Tokat Milletvekili Orhan Düzgün seçildi.