Sevgi Evlerinde Kalan Çocukların Yılbaşı Hediyeleri Mv.Adil Çelik'ten

SEVGİ EVLERİNDE KALAN ÇOCUKLARA, YENİ YIL HEDİYELERİ MİLLETVEKİLİ ÇELİK’TEN

Balıkesir Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde koruma ve bakım altında bulunan çocuklar ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili Av.Adil Çelik, çocuklarımızın yeni yıllarını kutlayarak, çeşitli hediyeler verdi.

BİRLİKTE YEMEK YİYİP, SOHBET ETTİLER

Milletvekili Çelik, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hatice Dost, kurum yetkilileri ve çocuklar birlikte yemek yiyip sohbet ettiler.

BİZLER, EVLATLARIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Milletvekili Çelik: “Yılbaşı vesilesiyle evlatlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum, çocuklarımızla birlikte çok güzel vakit geçirdik, bizler evlatlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

HER DAİM YANIMIZDA OLAN MİLLETVEKİLİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hatice Dost: “Her fırsatta çocuklarımız ile bir araya gelen, her daim bizleri destekleyen ve yanımızda olan Milletvekilimiz Adil Çelik’e teşekkür ediyoruz, bizler İl Müdürlüğümüz bünyesinde koruma ve bakım altında olan her bir çocuğumuzun sorumluluğu ile hareket ediyor, bu bilinçle onları geleceğe hazırlıyoruz” dedi.

SAĞLIK, BAŞARI VE MUTLULUK DOLU BİR YIL DİLİYORUM

Çelik: “Birbirinden kıymetli her bir evladımıza, kurum yetkililerimize ve tüm insanlığa sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir yıl diliyorum” dedi.

HEP BİRLİKTE FOTOĞRAF ÇEKİLDİLER

Milletvekili Çelik, kurum yetkilileri ve çocuklar hep birlikte fotoğraf çekilerek günü noktaladılar.

03-01-2022