Verimli Görüşme(!)

Gördüğünüz gibi kafemde oturmuş, peşin satanlar gibi keyifle çayımı yudumlayıp sigaramı tüttürüyorum.

Niçin mi keyifliyim? Anlatayım.

Bugün, biraz önce uzun süredir görüşemediğim; kimsenin sevmediği ama süper ekonomik gücü sebebiyle herkesin iyi geçinmeye çalıştığı, menfaati için babasını dahi satabilecek kadar kurnaz, geçmişte borç para verip hala paramı kurtaramadığım, Bandırma'daki en büyük sitenin yöneticisi kafeye geldi. Tüm müşterilerin hayran ve kıskanç bakışları altında benim yanıma yaklaştı, kibarlık gereği ayağa kalktım, selamlaştık, masama oturdu. 48 dk. herkesin gözü önünde iki site yöneticisi olarak verimli bir sohbet yaptık.

Tüm görüştüklerimizi yazmama gerek yok. Sadece şunu belirteyim: Yapacağı yatırımları anlatınca bir koyup üç kazanmak için kara günler için yastık altında sakladığım altın ve dövizleri de kendisine borç vermeyi memnuniyetle kabul ettim. Verimli görüşme dediğin ancak bu kadar olur vallahi!

Daha önceki alacağım parayı sorarsanız, verim bozulmasın diye Hamdolsun hiç gündeme gelmedi. Hiç önemli değil ki! Kafede havam bin beş yüz! Herkes beni kıskanıyor şu an... Keyifli olmama yetmez mi? Beni çekemeyenler eleştirecek tabi, biliyorum ama sırf görüşme yapmış olmam bile bence ve beni sevenlerce yeter sonuçta... Sizlere de keyifli gün dileklerimle sevgiler, saygılar sayın takipçilerim.

17-06-2021- SİNAN BEYHAN - BANDIRMA