Altınordu Yenilgisinin Sorumlusu Kim ?

Karşılaşma öncesi kadroyu sahada görünce   buz gibi olduğumu itiraf edeyim. Ama dedim içimden Feyyaz Hoca'nın mutlaka bildiği vardır dedik ya adaletlidir dur bakalım.

Dakikalar ilerledikçe akıbet belli oldu. Korktuğum başıma geldi. Bana göre yanlış başlangıç ,sorun var.

Bakıyoruz  iki haftalık arada bu önemli karşılaşma öncesi ara transferde gelen önemli oyuncuların uyumuna  odaklanması gereken  Feyyaz Hoca ve ekibi  ne yapmış. Yönetimin bilgisinde  kenti dolaşmaya çıkmış.  Sanki piar zamanı toplantıdan toplantıya. Maça nasıl konsantre olabilirsin ? Ben bu nedenle yönetimin gereksiz zamanlarda gereksiz işgüzarlıklarla uğraşacağına işini yapması gerektiğini düşünüyorum.

İlginçtir bu toplantılar bize haber verilmiyor çünkü biz sorulması gerekeni soruyoruz diye muhabir arkadaşımıza haber verilmiyor. Feyyaz Hoca Gazeteciler  Cemiyetinde bizi bu aralar eleştirmeyin demiş olur demişler daha sonra  Sinema'da taraftarlarla  toplantı ? Ne anlamı var  anlıyamadık bu ısın sakası yok dıyoruz ama herkez resım cektırme derdınde bandırmasporun kırıtık durumu hıc  kımsenın umurunda degıl.  Hoca kritik maç öncesi bu  şeklide mi  konsantre olacak adamın aklını aldınız. Bırakın rahat işiyle gücüyle ilgilensin işini yapsın ve  yardımcılara ! bırakmasın.  
Anlamış değilim kritik bir maç öncesi yönetimin bu tutumuna nasıl bir anlam verelim. Ne gerek var böyle zübüklüklere. Takım küme düşme potasınıjn bir numaralı adayı kritik bir hafta bırakın kardeşim hocanın aklını çalmayın. Gazeteciler CEMİYETİNDE TOPLANTI Sinemada toplantı ve hiçbiri bize bildirilmiyor  bizim haberimiz yok neden ? çünkü bizim muhabir  zor soru soruyormuş ? Testi kırılmadan o soruları sadece biz sorarız. Sorulması gerekeni sorarız kimseye şirin gözükme  derdimiz yok   hesap rant derdimiz yok . Eleştirmezsek göremezsin hocam ne kadar tecrübeli olsanda etrafını saran yalakalar aklını alır  kendi yoluna gidemezsin .Biz  teknik direktör değiliz işin tekniğini  çok bilemeyiz ama emeği görürüz oynanan oyunu ve oyuncuları görüyoruz 
 Şimdi kritik hafta Bandırmasporun kaybettiği 3 puanın onca emeğin hesabını evde sıcak çay eşliğinde konforla değil  dondurucu soğukta YALNIZ BIRAKMAYAN  2 bin taraftara mı soracağız.?  Bu gaflet ve delaletler sürerse sonumuz korktuğumuz  olacak.  

Hakem Abdullah Yılmaz genç kardeşimiz  kesinlikle kötü değildi  pozisyonları  affetmeden verdi ama dürüst maç yöneteceğim diye sarı vereceğin bir çarpma pozisyonunda maçın başında bir takımın kaderiyle haksızca oynarsan bir kabahate 2 defa ceza kesersen SANA EMEK HIRSIZISIN HIRSIZSIN !! DERİM.  Sen deplasman takımı lehine sürekli  takdir hakkını  kullanarak dikkat çekip ABİ'lerine şirin gözüküp puan kazanacaksın diye   on binlerce insanın ahını alacaksın, aldın zaten. Öte yandan ah Feyyaz hocam sen Bandırmaya geldiğinde tahmin ediyorum sana burda her taraftar güveniyordu hala güven sürüyor bilesin ama görünen köy kılavuz istemezken sen de ki bu Yiğit aşkı nedir ? Allah aşkına  hadi bizmi yanlış görüyoruz bir Allahın kulu bu işi çözemedi. Kimse bir anlam veremiyor ve hemen gözünün önünde vitrin mankeni gibi duran bir oyuncuya nasıl bu kadar 55 dakika tahammül ediyorsun vallahi herkes merak ediyor ?  Yardımcıların sana yardımcı olmuyor ! handikap var bunu öyle bil.   İlk yarı kabusunda sahada ki kötünün ikincisi  evet Doğan'dı ama  gördük  gayretliydi  didindi top almaya gitti kaptı kaptırdı  çünkü rakip hoca önlem almış gol umudumuz  Doğan'ı kilitledi kıpırdatmadı peki  sen Hasan Kabze'ye neden önlem alıp kitlemedin ? Yetenekli ama çok güçlü biri değil ama  adam sanki Korazman mezrasında yılkı atı gibi özgürce rahat koşturup durdu ne pres var ne markaj . Önlem almadın.

 Ben takımı gayretleri için  10 kişiye rağmen maçı döndürme adına gösterdikleri çabayı verdikleri emeği tebrik ediyorum. Kazanabilirdik te  ama olmadı. 

SERHAT OZAR