HAFTALIK PROGRAM
10 EKİM 2015 CUMARTESİ
13:00 BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAYANLAR VOLEYBOL 2. LİG KURTDERELİ SPOR SALONU
16:00 BEST BALIKESİR BASKETBOL ESKİŞEHİR BASKET TBL KURTDERELİ SPOR SALONU
12 EKİM 2015 PAZARTESİ
13:00 AMATÖR SPOR HAFTASI AÇILIŞ TÖRENİ, KORTEŞ YÜRÜYÜŞÜ ASKF ÖNÜ, ALPARSLAN TÜRKEŞ SPOR KOMPLEKSİ YANI
13:30 SPORUN ENLERİ ÖDÜL TÖRENİ BALKONUK CENTER
14:00 AMATÖR SPOR HAFTASI MAHALLİ LİG FUTBOL TURNUVASI PANELİ BALKONUK CENTER
12-13 EKİM 2015
17:00 AMATÖR SPOR HAFTASI OKÇULUK TURNUVASI GENÇLİK MERKEZİ
15 EKİM 2015 PERŞEMBE
14:00 ANAOKULLARINDA SATRANÇ PROJESİ MALZEME DAĞITIM PROGRAMI NURAN OĞUZ ANAOKULU
16 EKİM 2015 CUMA
10:00 AMATÖR SPOR HAFTASI ESKRİM TURNUVASI GENÇLİK MERKEZİ
17 EKİM 2015 CUMARTESİ
14:00 RAKETİNİ KAP GEL TENİS ETKİNLİĞİ GHSİM 50. YIL PARKI SPOR TESİSLERİ
14:00 MAHALLİ LİG FUTBOL TURNUVASI AÇILIŞ VE MALZEME DAĞITIM TÖRENİ ALPARSLAN TÜRKEŞ SPOR KOMPLEKSİ HALI SAHASI
12-18 EKİM 2015
18:00 AMATÖR SPOR HAFTASI 3 TOP KARAMBOL BİLARDO TURNUVASI OLİMPİK BİLARDO SALONU/BALIKESİR
17-18 EKİM 2015
10:00 AMATÖR SPOR HAFTASI MİNİKLER VE YILDIZLAR MASA TENİSİ TURNUVASI GENÇLİK MERKEZİ
10:00 AMATÖR SPOR HAFTASI FUTBOL TURNUVASI GHSİM 50.YIL PARKI SPOR TESİS.
10 EKİM 2015 CUMARTESİ
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U15 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
11:00 HARB-İŞSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 YENİSANAYİSPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 AYŞEBACIFATİHSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR YEŞİLBURSA A.Ş U14 AKADEMİ LİGİ AHP 4 NO
14:00 BALIKESİRSPOR YEŞİLBURSA A.Ş U15 AKADEMİ LİGİ AHP 4 NO
16:00 CEYLANSPOR SINDIRGIBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
12:00 5 EYLÜLSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
15:00 EDREMİTBLD.SPOR SAKARYASPOR U19 FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 ALTINOLUKSPOR YENİESNAFSPOR 1K FUTBOL MÜS. ALTINOLUK
13:00 BURHANİYE BLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U15 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
15:00 BURHANİYE BLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U19 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
13:00 GÖMEÇBLD.SPOR 2008 YENİMAH.SPOR U15 FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
13:00 BARBAROSSEFASPOR HAMDİBEYKAYASPOR U15 FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:00 MANYASBLD.SPOR GÖNENBLD.SPOR U15 FUTBOL MÜS. MANYAS
12:00 BANDIRMASPOR TAYFUNSPOR U15 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 BANDIRMASPOR GÖNENBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 TAYFUNSPOR SANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. GÖNENSENT.
11 EKİM 2015 PAZAR
15:00 BANDIRMASPOR NAZİLLİ BELEDİYESPOR SPOR TOTO 2.LİG BANDIRMA
15:00 GÖNENBLD.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR BAL LİGİ GÖNEN
15:00 B.Ş.BELEDİYESPOR SUSURLUKSPOR SL. FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES.
11:00 KEPSUTBLD.SPOR HALALCASPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
13:00 CEYLANSPOR İVRİNDİBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 BALYA BLD.SPOR C.M.SANAYİSPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
11:00 G.O.PAŞASPOR YENİCESPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 DURSUNBEYBLDSPOR B.BOSTANCISPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 KARABEYLERSPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 MAHMUDİYESPOR YENİSANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
15:00 ERGAMASPOR PAMUKÇUBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. ERGAMA
15:00 ETİBORSPOR DEMİRSPOR 1K FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
15:00 SINDIRGIBLD.SPOR ADASPOR SL FUTBOL MÜS. SINDIRGI
15:00 HAVRANFATİHBLD.SPOR BİGADİÇBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. HAVRAN
13:00 YENİKIZILKECİLİSPOR EDREMİTBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 KÖRFEZ DEDEFERİTSPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 GÖMEÇBLD.SPOR SAKARYASPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
12:30 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 BARBAROSSEFASPOR TAYFUNSPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR ALTINOLUKSPOR U19 FUTBOL MÜS. ALİBEY
15:00 ALTINOVASPOR MANYASBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. ALTINOVA
13:00 SARIKÖYSPOR ERDEKDÜZLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
15:00 OCAKLARSPOR SANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
15:00 HASANBEYSPOR EDİNCİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. HASANBEY
11:00 600 EVLERSPOR KIZIKSASPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
13:00 PAŞAÇİFTLİKSPOR GÖNENKARŞIYAKASPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 ETİSPOR YAKUPKÖYSPOR SL FUTBOL MÜS. SANAYİ
NOT: ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN 10-11 EKİM 2015 TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR