Bandırma'da 3 Kişi Öldürüldü

Bandırma'da 3 kişi öldürüldü. Bandırma Ayyıldıztepe Mahallesinde kent çöplüğü güzergahında meydana gelen olayda terkedilmiş araç içinde ve dışında olmak üzere 3 kişi başlarından vurulmuş olarak bulundu.Bandırma Emniyet Müdürlüğünce soruşturulmasına devam eden olayın failleri için araştırmaya başladı..Vatandaşın  ihbarı üzerine  olay yerine gelen güvenlik güçleri Bursa plakalı -16 JFR 46 -otomobili  bir aracın içerisinde ikisi de aracın yanında olmak üzere 3 erkek cesedi buldu.

Edinilen bilgiye göre Bandırma  Ayyıldız Mahallesi Çöplük yolunda bugün akşam saatlerinde, yoldan geçen bir vatandaş, park halindeki kapıları açık otomobili fark edip, yanına gitti. Aracın yanında bir kişinin yerde yattığı, içerisinde de iki kişinin hareketsiz olduğunu fark eden vatandaşlar, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri, yaşları 35 ile 45 arasında değişen 3 erkeğin öldüğünü tebspit etti. Başlarından tabancayla vurularak öldürülen 3 kişinin cesetleri, olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi yapılmak üzere Bandırma Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı. Ölenlerin kimliği  aileleri tarafından da teşhis edildi. Polis ekipleri, öldürülen kişilerin kimlik tespitini belirledikten sonra, şüpheli ya da şüphellierin yakalanması için çalışma başlattı.

Bandırma Ayyıldıztepe Mahallesi Son Kurşun anıtı yolunda  gerçekleştirilen olayda ölenlerin isimleri belli oldu. Ölenlerin Gemlik doğumlu Sinan Demir (45), Bandırma doğumlu İlhan Küçükşahin (30),Bursa Osmangazi doğumlu Özgür Güven (19) olduğu belirlendi.

Güvenlik güçleri, şüpheli ya da şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

layın ayrıntıları az sonra...

BANDIRMA GERÇEK- SERHAT OZAR