Bandırma'da Kariyer Festivali Etkinlikleri

Bandırma ve Çevre İlçelerde Kariyer Festivali  Etkinlikleri  Başlıyor…

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile Çalışma ve İş Kurumu Balıkesir İl Müdürlüğü işbirliği ile "Kariyer Festivali" düzenlenecek.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ile Bandırma Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü, Bandırma Merkez olmak üzere çevre ilçelerde gerçekleştirmeyi düşündükleri Kariyer Festivali adı altında etkinlik düzenledi..  Kariyer Festivalinin ilk etkinliği 20 Kasım Salı günü Gönen Meslek Yüksekokulu öğrencileri başta olmak üzere çevre de yaşayanlara yönelik olarak Gönen Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Kariyer Festival Etkinliği  21 Kasım Çarşamba günü Manyas Meslek Yüksekokulu’nda, 22 Kasım Perşembe günü Erdek MEB Konferans Salonunda ve son etkinlik 23 Kasım Cuma günü Bandırma Meslek Yüksekokulu’nda yapılacak.

Kariyer Festivalinde konularında uzman olan ve ağırlığı bölge firmalarında çalışan kişiler firmalarını temsilen konuşacak. Ayrıca bölge dışında Girişimci Eğitmeni Tufan Ata YILMAZ Bursa’dan gelerek festivale katılacak.

MYO ve MEB Öğrencilerinin dışında konuyla ilgili vatandaşların da  katılımına açık olan Kariyer Festivalinde  stant açacak olan firmalar  mezun ya da mezun adayı öğrencilere ve işsizlere yönelik istihdam konusunda bölgedeki firmaların nitelikli eleman bulmaları amaçlanmaktadır.

BANDIRMA GERÇEK -