Bandırma'nın Başı Sağolsun..DURSUN MİRZA

BANDIRMA’NIN BAŞI SAĞOLSUN”

Belediye Başkanı Dursun MİRZA, Ankara’daki bombalı saldırıda şehit olan Bandırmalı Astsubay Mehmet KUTLU için bir taziye mesajı yayınladı.

Dursun MİRZA mesajında: “Ankara’da yaşanan hain terör saldırısı yine yüreğimize ateş düşürdü. Çok sayıda evladımızı teröre kurban verdik, yaralılarımız var. Hepsinin acısını yaşıyoruz. Bu şehitlerimizin arasında Bandırmalı bir hemşerimizin olması acımızı daha da katladı. Bandırmalı kahramanımız Mehmet KUTLU’ya Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve tüm Bandırma’ya başsağlığı dilerim.” dedi.

BELEDİYE ETKİNLİKLERİ ERTELENDİ.

Ankara’da yaşanan bombalı saldırı nedeniyle 19 Şubat Cuma günü yapılması planlanan Sergi açılışı ve Senfoni Orkestrası konserleri ileri bir tarihe ertelendi.

Ulus olarak hepimizi derin bir acıya boğan Ankara’daki bombalı saldırı nedeniyle Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek etkinlikler ileri bir tarihe ertelendi.

19 Şubat Cuma günü saat 17;00’de Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapılması planlanan Altay AYDOĞAN’ın Desen ve Tek Baskıresim sergisinin açılışı 22 Şubat Pazartesi günü saat 17;00’ye ertelendi.

Yine 19 Şubat Cuma günü saat 20;00’de Barış Manço Kültür Merkezi’nde yapılması planlanan Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası’nın Uludağ Quartet grubu konseri ise ileri bir tarihte gerçekleştirilecek.

--