Bandırmaspor Başkanı Elmastaş'tan Kombine Çağrısı

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş Bandırmaspor taraftar grupları üzerinde üretilen suni gerginliklere neşter vurdu ve gruplarla yaptığı toplantıda   sorunları çözerek iki tarafı el sıkıştırdı.
Bir süre önce Bandırmaspor Taraftarlar derneğinin kurulmasıyla başlayan  temsiliyet sorunları ile diğer gruplar arasında polemiklere neden olan gelişmelerden sonra Başkan  Erhan Elmastaş el koyarak barışı sağladı.

Kulüp binasında taraftarları bir araya getiren Elmastaş tarafların  taleplerini dinledi. Yapılan konuşmalardan sonra gerçekte var olmayan ancak suni üretilen kırgınlık algısının  yanlış anlamalardan ve iletişimsizlikten kaynaklandığını söyledi. Elmastaş sözlerine devamla  “ hepimizin tek ortak noktası Bandırmaspor. Söz konusu Bandırmaspor olunca gerisi teferruat oluyor. Bu noktadan yola çıkınca bordo beyaz için hepimiz elimizi taşın altına koyuyoruz. Tüm taraftarlar yeni kurulan Bandırmaspor taraftarlar derneğine üye olacaklar. En kısa süre tüm üyelerin katılımıyla yeni bir genel kurul yapılacak. Takıma daha fazla zaman ayırabilecek arkadaşlar yönetime girecekler.” Dedi.
 Başkan sezon açılışıyla ilgili bilgi verirken  " 28 veya 30 Ağustos tarihinde sezon açılışını gerçekleştirmeyi planladıklarını ancak  bastırılan 2 bin 500 kombinenin öncelikle  tümünün  satılacağına inandığını ifade ederek taraftarları kombine almaya çağırdı.

 

Necdet Mancınık - Bandırma Gerçek