Bandırmaspor Samsun'da.

Bandırmaspor Samsun'da.  

Bordo beyazlı ekip, cumartesi günü deplasmanda 1. Ligde kalma adına Samsunspor'la oynayacağı kader maçında  belki de tarihi maçlarından birini oynayacak.

Samsun'da yapılan yeni statta oynanması beklenen karşılaşma  stadın tamamlanmaması nedeniyle federasyon son noktayı koydu ve müsabaka  eski 19 Mayıs stadında yapılacak .Bandırmaspor  Samsunspor maçı için yola çıktı. Kaymakam Günhan Yazar ve Belediye Başkanı Dursun Mirza Bandırmaspor tesislerine gelerek önemli maç öncesi başarılar diledi ve  uğurladı.

Samsunspor'la  ile ligde kalma mücadelesine çıkacak olan Bandırmaspor'da maç saati için  geri sayım başladı. Samsunlu sporseverler içinde çok zor  olan karşılaşma için tüm güvenlik önlemlerinin alındığı ve hiç bir taşkınlığa izin verilemeyeceği  açıklanırken  Samsun'da  herkes merak ve heyecanla Bandırmaspor ile oynanacak tarihi maçı bekliyor.

Edinilen bilgilere göre maç saatine kalmadan tüm  maç biletlerinin satılacağına kesin gözüyle bakılırken seyirci rekoru kırılacağı beklenen bu karşılaşmaya Bursa başta olmak üzere Ankara ve İstanbul'dan da yoğun bir talebin olduğu yaklaşık 1000 kişilik Bandırmaspor taraftarınında trübünde yerini alacağı öğrenildi. 

20 Mayıs Cumartesi günü Samsun 19 Mayıs Stadında oynanacak olan karşılaşma saat 18.30’de başlayacak.

Karşılaşmanın hakemi Halis Özkahya.

BANDIRMA GERÇEK SPOR -SERHAT OZAR