Bandırmaspor'da Kılkışlı Sesleri

Bandırmaspor'da Genel Kurul tarihi - 21 Haziran 2019 Cuma günü -yaklaşırken Başkan Göksel Karlahan'ın alacaklarına temlik koyarak yeniden aday olmayacağını açıklamasından sonra  Bandırmaspor taraftarları beklentilerini açıklayarak  heyecanlı bekleyişe girdi. . Bilindiği gibi geçtiğimiz sezon  seçimli genel kurulla kulüp başkanlığına getirilen Göksel Karlahan  lig sıralamasında düşme hattından aldığı Bandırmaspor'u son maçın son dakikasında küme düşmekten kurtarıldığı süreç sonunda   yaptığı basın toplantısında yeniden aday olamayacağını açıklaması üzerine  spor kamuoyunda  gözler efsane başkan Kılkışlı'ya çevrildi.

TARAFTAR EFSANE BAŞKAN KILKIŞLI GÖREVE DİYOR

Bandırma sosyal medya paylaşımlarında ve gazetemize gelen yoğun mesajlarda Bandırmaspor'a gönül veren taraftarlarca  sadece  Mehmet Kılkışlı'nın Başkan olması yönünde  ortak görüş oluştuğu gözleniyor. Bandırmaspor'u Amatör ligler batağından 2.Lige çıkaran ve 1.Lige çıkış kadrosunu hazırlayan unutulmaz kadroya ve yönetime  Başkanlık eden Mehmet Kılkışlı'nın bu konuda nasıl hareket edeceği merak konusu olurken taraftarlar Mehmet Kılkışlı ile birlikte özellikle geçmiş dönemde Bandırmaspor'a yaptığı olağanüstü katkı ve destekle  taraftarın takdirini kazanan Kulüp Koordinatörü Onur Göçmez olmak üzere Belediye Başkanı Tolga Tosun'un destek vereceği isimle  Bandırmaspor üzerinde estirilen kara bulutların kısa sürede dağıtılıp yeniden iddialı sürece gireceğine dair görüşlerin paylaşıldığı gözleniyor. Taraftarlar  yaşanan talihsiz süreçler nedeniyle maddi sıkıntılar  olmasına rağmen kulübün güçlü sabit mali kaynakları nedeniyle aşılabilir olduğunu aksi halde  kulübün Kayyuma gitme tehlikesinin 50 yıllık geçmişi olan Bandırma'nın en büyük markası için büyük bir talihsizlik olacağını belirten görüşler paylaştılar.

Son gelişmeler üzerine Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Bandırma Ticaret Odası Başkanı Mehmet Kılkışlı ve Bandırmaspor Kulübü eski Genel  Koordinatörü Onur Göçmez'in Genel Kurul öncesi bir araya gelmesi bekleniyor.

BANDIRMA GERÇEK - 04-06-2019 -