Bu Gemi Kosta İle Yol Almaz !

Gazetede televizyonun karşısına geçtik rahat bir maç izleyelim diye.

Rakip Mersin İ.Yurdu. ADAMLAR 11 HAFTADIR KAZANAMIYORLAR.  LİGİN DİBİNE DEMİR ATMIŞLAR .

Para yok pul yok forma aşkı için ! oynuyorlar sanki.

Peki biz yani Bandırmaspor.

Ligde istediğimiz yerde olmasak bile ligin en rahat sıkıntısız takımlarındanız. Ödemeler günlük yapılıyor maç primleri dudak uçuklatan cinsten. Hiç bir futbolcunun kulüpten kuruş alacağı yok. Mersin 1 TL ye oynuyor bizimkiler 10 Tl ye öyle bir durum .

Yönetim kulüp müdürlerinin  hepsi  maçta. Beş yıldızlı otellerde konaklama. Peki sahadaki sonuç?

Hepsi tam bir fiyasko. Hüsran. Kazanmak için gelen yok.

Sahada ne yapacağını bilmeyen umursamayan kişiliksiz bir takım. Sadece kalede Okan ,BahriCan'la Kaptan Özgür ayakta kalmaya direnmeye çalışıyorlar. Diğerleri yaprak dökümü. Tatile çoktan girmişler fuzuli sahay çıkmışlar 90 dakika bitsede gitsek havalarındalar.

Hele hele Yiğit Gökoğlan'la büyük umut Kosta evlere şenlik . Rakip yaş ortalaması 33 olan kadrosuyla dalga dalga üzerimize geliyor. Tita 37 yaşında sahada yıldız oluyor.Atabey kardeşim kale bomboş mükemmel bir asist gelmiş sert vurmaya gayret etme sadece dur top sana çarpıp içeri girecek zaten. Biliyorum sende üzülüyorsun biraz sakin.

Feyyaz Hoca  bu durumu çaresizce seyrediyor. Bu kadroyla işimiz çok zor diyen mimiklerini hepimiz izliyoruz. O da bu karşılaşmada yaptığı hatayı anlıyor . En başta yapması gereken Kostanın yerine Furkan'ı ikinci devre alıyor ama heyhat golü yemişsin döndürecek kreatif bir topçun yok. Sahada inanmayan futbolcu ordusu var.

Mağlubiyet kaçınılmaz.oluyor. 90 dakikayı nasıl işkenceyle seyrettik bilemezsiniz.  Çatır çatır oynayıp beş gol yesen üzülmezsin. Ama bize bu işkenceyi yapma hakkınız yok.Ayrıca bir de bu Kosta konusu hala  neden devam ediyor. Brezilyalı sezon başından beri oynadığı tüm maçlarda takımı 10 kişi bıraktı.Koşmuyor basmıyor koşar gibi tın tın yürüyor. Ama ne hikmetse her hoca oyuna onunla başlıyor kendisinden vazgeçmiyor. Kostanın oynadığı maçlarda kaç puan aldığımız ortada hiç istatistik tutan yok mu ? İsmail Hoca inat etti  başını o yedi.

O zaman ne bekliyoruz kesin biletini Bandırmaspor' un dolarları! uçup gitmesin.

Hatta hatta peşinden nedense ayrılmayan Menejerine yol verin de herkes rahat etsin . Anlaşıldı ki bu gemi Kostayla yol almayacak.

SERHAT OZAR - BANDIRMA GERÇEK