Erdek Doğal Gaza Kavuşuyor

DOĞALGAZ DAĞITIMI İÇİN MÜJDELİ HABER
Erdek’te Doğalgaz dağıtımı için plan, bütçe, altlık fizibilite ve depolama alanları için mülkiyet analizi çalışmalarına başlandı.
Dün Erdek Belediyesinde gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Aksa Bandırma Doğalgaz A.Ş. ve Erdek Belediyesi İmar Müdürlüğü’ne bağlı teknik personel de katıldı. Toplantıda, ilçemizdeki Doğalgaz inşaatı çalışmaları öncesi mülkiyet analizinin detayları görüşüldü.

TEMİZ VE ÇEVRECİ ENERJİDEN ERDEK TE YARARLANACAK..
Geçmişten bugüne, ilçemizin en temel eksiklerinden biri olan doğalgaz sorununu çözebilmek ve sürekli büyüyen, gelişen, turizm, doğa ve kültür alanında büyük olanaklara sahip olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, hazırlık çalışmalarında son aşamaya gelindiğini müjdeledi.
Vatandaşlarımızın da uzun bir süredir merakla beklediği temiz ve çevreci enerjiden yararlanabilmek adına, Erdek’imizin, modern, çağdaş, temiz ve yaşanabilir bir ilçe olabilmesi için Erdek Belediyesi, Aksa Bandırma Doğalgaz A.Ş. ile sürdürdüğü çalışmaların sonucunda, doğalgaz dağıtımı için start verildi. (haber: Y.Kurum)

ERDEK DOĞUŞ GAZETESİ