Erhan Elmastaş Ve Bandırmaspor Gümüşhane Maçı

Hafta içi Bandırmaspor külübü başkanı Erhan Elmaştaş'ın istifası yerine ikinci başkan Hasan Çakmak'ın külüp başkanlığı görevine getirilmesi
otoritelerce süpriz olarak görülsede bu gelişme bizim için hiç süpriz değil geç kalınmış bir istifa kararıydı.

Sezon başında ben artık yokum yoruldum,yıprandım  diyerek sayfa sayfa demeçler veren Elmastaş, nedense Göksel Karlahan'ın adaylığını açıklamasından sonra isteksizde olsa yeniden aday olmuş,koşturmuş,gece gündüz çalışmış 
delegelere bire bir ulaşmış ve az farklada seçimi kazanmıştı.

Peki ne olduda Elmastaş başkanlığı 4 ay sonra bıraktı?

Bana sorarsanız zaten bırakacaktı bıraktı.karlahanın kazanmaması icin öyle olması  gerekiyordu. İstifa sebebi sağlık problemleri, doğrudur,haklıdır yaşamda sağlıktan öte ne olabilir ki?

Onun içinde benim Erhan Elmastaşa nacizane önerim belediye meclis üyeliğinden de acilen istifa etmesi;çünkü belediyecilikte insanlar hiç beklemedilkeri süpriz darbelerle karşılaşabiliyor. belediye meclis üyeliği,encümen komisyon başkanlıkları derken Bandırmasporda yaşadığın sitresli,sıkıntılı günleri burada da yaşayabilirsin.En iyisi sen kendini emekli yap Erhan başkan diyor... Bandırmaspor, Gümüşhane maçına geçiyorum.

Tam bir futbol havası güzel bir zemin hiç susmayan takımına doksan dakika destek olan kronikler,yönetimine doyamadığımız mükemmel bir orta hakem Antalya bölgesinden Murat Erdoğan, oyunu kesmedi avantaj kurallarını uyguladı gördüğünü çaldı.

Peki ya maç?

İnanın bu karşılaşmayı seyrederken büyük zevk aldım.

Bandırmaspor sezon başından beri en iyi futbolunu sahaya yansıttı.

Berkay Can,Birhan Vatansever deniz kılıç ve kaleci Ali ile birlikte tüm takım formanın hakkını verdi.

En azından sahaya kazanmak için çıktığımız mustafa hocanın çıkardığı kadrodan belliydi.Koştuk didindik mücadele ettik ve kazandık lideri devirdik her zamanki gibi şanslıydık şu bir gerçek ki rakip Gümüşhane kadro olarak bizden daha tecrübeli pahalı bir takım hızlı oynamaya çalışıyorlar organizeler 38 yaşındaki Tita takımın en iyisi onlarda kazanabilirlerdi çok gol kaçırdılar kaleci Ali Türkan'ı bir türlü geçemediler. Kazanan şampiyonluk  yarışında kopmayan  biz olduk. Ama kesinlikle söylemek istiyorum ki! Eğer BİR ARKADAŞA BAKIP ÇIKACAKSAK bize ara transferde çok ciddi takviyeler gerekiyor.

Az olabilir ama öz olur  yoksa işimiz zor ...

SERHAT OZAR - 09-10-2017