Göksel Karlahan Bırakıyor Mu? Bandırmaspor Gelirlerine Temlik Koydu?

TFF 2.Lig Kırmız Grupta  mücadele eden Bandırmaspor'da sancılı günler devam ediyor. Ligde ilk yarıda aldığı başarısız sonuçlar nedeniyle son yılların en kötü performansını sergileyen Bandırmaspor'da Başkan Göksel Karlahan'ın son yapılan yönetim kurulu  toplantısında alınan kararla kulübün tüm resmi gelirlerine temlik koydurduğu öğrenildi.

 Bandırmaspor'un  kuruluşundan bugüne kadar hiç yaşamadığı çok tartışılacak bir gelişmeyle gündeme gelmesi Bandırma Spor kamuoyunda farklı tepkilere yol açarken alınan bilgilere göre . Bandırmaspor'un  TFF, SPOR TOTO Genel Müdürlüğü ve diğer kurumlardan gelen gelirlerine tümüne Başkan Göksel Karlahan tarafından şahsi olarak temlik koyulması istifa edeceğine dair yorumlara neden oldu.

 18-12-2018 Tarihinde toplanan Bandırmaspor yönetim kurulu Bandırmaspor Başkanı Göksel Karlahanın değişik tarihlerde kulübün harcamaları ve ödenmesi gereken diğer borçlar için bugüne kadar toplam 4 Milyon TL Nakit para verdiği iddiasıyla   kulübün muhasebe kayıtlarından tespit edilen alacakların Bandırmaspor Kulüp Başkanı Göksel  Karlahana'a ödenmesi  TFF ,SPOR TOTO VE DİĞER KURUMLARDAN GELEN Bandırmaspor'un gelirlerine temlik konulması ve konuyla ilgili işlemlerin acilen yapılmasına yönetim kurulu toplantısında katılanlar tarafından oybirliğiyle karar verilmiştir. dendı. Alınan karara imza atan yönetim kurulu üyeleri 

Göksel Karlahan Başkan,Ali Osman Kozlucalı, Ömer Aksoy,Göker Karlahan, Mülki İnci, Yunus Kölemenoğlu, Kayhan İpek, Bayram Özdemir, Recep Ökmen, Orhan Demir, Osman Çapar, Erol Çakır, Karani Erkul .isimlerinden oluşuyor.

Öte yandan alınan bilgilere göre devre arasına girdiğimiz bugünlerde Bandırmaspor da 11 futbolcunun alacakları için Futbol Federasyonuna müracaat ettikleri öğrenilirken  iddialara göre Başkan Karlahan'ın  bazı gelişmeler gerçekleşmezse 27 Aralık tarihinden sonra  istifa edeceğine dair duyumlar kulıslerde dile getırılmektedır..

BANDIRMA GERÇEK- SERHAT OZAR