Kadın Aklı Erkek Aklı

“Kadın Aklı Erkek Aklı” isimli tiyatro oyunu, Bandırma Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Barış Manço Kültür Merkezinde sahnelendi.

Bandırma Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen oyunu yüzlerce tiyatro sever izlerken, yoğun ilgi nedeniyle salon dolup taştı. Savaş Özdural’ın hem oynayıp hem de yönettiği oyunda ünlü televizyon sunucusu Saba Tümer ile Yosi Mizrahi, Aysun Metiner, Fatih Gülnar, Pelin Turancı ve İlker Güler rol aldı. Tiyatro Ak’la Kara oyuncuları tarafından sahnelenen oyun, Bandırmalı tiyatro severlerden tam not aldı.

İzleyenler arasında Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın da yer aldığı 2 perdelik oyun sonunda usta oyuncular Bandırmalı tiyatro severler ile birlikte selfie yaptı. Oyuncular uzun süre ayakta alkışlandı.

Usta oyuncuları tebrik eden Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Böylesine keyifli ve eğlenceli bir oyunu Bandırmamızda sahneledikleri için akla kara oyuncularına teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Mirza daha sonra oyunculara çiçek takdim etti.

SELİME NUR ÇAKAR