Kampüste Reklam Var

 

Anadolu Üniversitesi İletişim Kulübü tarafından düzenlenen “Kampüste Reklam Var” her sene olduğu gibi bu yıl da reklam sektörünün önde gelen isimlerini öğrencilerle buluşturuyor.

On bir yıl önce ”Reklamın En Eğlenceli Hali” sloganıyla yola çıkan ve öğrenci etkinlikleri arasında adeta bir marka haline gelen “Kampüste Reklam Var”, bu yıl 19-20 Mart tarihlerinde Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Beş yüzü aşkın üyesiyle beraber sene içinde sıkça farklı sektörlerden isimlerle atölye ve söyleşiler gerçekleştiren İletişim Kulübü’nün ana etkinliklerinden biri olan “Kampüste Reklam Var”, reklam sektöründe yer almak isteyen genç iletişimciler için kaçırılmayacak bir etkinlik olacak.

On bir yıl içinde Vahşi Batı, Doksanlar, Otogar, Arabesk gibi birçok farklı konseptle gerçekleşen “Kampüste Reklam Var” etkinliğinin on ikinci yılındaki konsepti ise “Hollywood” olacak. İki gün sürecek etkinlik, reklam dünyasının bilinmeyenlerini merak eden herkesi eğlenceli ve bir o kadar da renkli bir etkinlikte ağırlayacak.

Etkinliğin bu seneki konukları;

Karpat Polat – KARPAT Reklam Ajansı Başkanı

PUNCH Reklam Ajansı

Nescafe

Mustafa Üstündağ – Oyuncu/Reklam Yüzü

Can Faga – Publicis Executive Creative Director

Ömer Ahunbay – Jingle House Kurucusu

Yaman Yamaner - Innocean Worldwide Sr. Event Manager

Batesmotelpro - Viral Marketing Video Womm

Bediz Eker – Y&R Reklam Evi Managing Director

Vodafone Team Red

Yaşar Akbaş – Happy People Project Kurucu Ortağı

 

BG HABER MERKEZİ - BUSE EROL