Küçük Kızları Taciz Eden Cezaevi Firarisi Sapık Yakalandı

Kendisini spor hocası olarak tanıtıp, küçük yaştaki çocukları taciz eden şahıs  teknik ve fiziki takip sonucu yakalandı.

Cezaevi firarisi olduğu öğrenilen ve üzerinde başkası adına hazırlanmış sahte kimlik çıkan Erman Akçam'ın 10 ayrı suçtan arandığı ortaya çıktı. Ahlak Büro Amirliği'ne getirilen ve işsiz olduğu öğrenilen Erman Akçam'ın buradaki ifadesinde suçunu itiraf ettiği ve tedaviye ihtiyaç duyduğunu söylediği öğrenildi.

İzmir Bayraklı'da cereyan eden olayda şüpheli  Erman Akçam'ın okulların yakınında küçük kız çocuklarını taciz ettiği zor kullandığı tespit edildi. Zanlıyı arama çalışmaları sırasında belirlenen güvenlik kameralarında küçük bir kız çocuğuyla konuştuğu anların görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde bir apartmanın girişinde küçük kıza bir şeyler söyleyen şüpheli, apartmana giriyor. Küçük kızı apartman girişine çekmeye çalıştığı tahmin edilen şüpheli, kızın uzaklaşmasının ardından peşinden giderek görüntüden kayboluyor. Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından sevk edildiği adliyede tutuklanan Akçam hakkında, 'Küçük yaşta çocuğa taciz' suçundan dava açıldı.

Duruşmada psikolog eşliğinde ifadesine başvurulan mağdur küçük kızlar, sanığın olay günü kendisini jimnastik hocası olarak tanıttığı ve jimnastik hareketleri yapma bahanesiyle kendilerine taciz etmeye çalıştığını belirtti. Mahkeme heyeti, diğer tanıkların dinlenmesi için duruşmayı erteledi.