"Migros Deniz Market" yeniden denize indi

Migros, yüzen mağazası "Migros Deniz Market"i yeni sezonda da denize indirdi.

Şirket açıklamasına göre, Migros, geçen yıl hayata geçirdiği yeni uygulaması Migros Deniz Market ile bir kez daha tüketicileri ayrıcalıklı hizmetiyle buluşturdu. Migros'un her noktadan ulaşılabilirlik hedefiyle hayata geçirdiği Migros Deniz Market, yeni yaz sezonunda hizmet vermeye başladı.

Yaz süresince Fethiye ve Göcek koylarında bulunan deniz taşıtlarının yanı sıra kara yolu ile ulaşımı zor olan köy ve kasaba halkının da ihtiyaçlarını karşılayacak olan Migros Deniz Market, haftanın 7 günü 09.00-20.00 saatleri arasında belirlenen koylar arasında sefer yapacak ve her akşam 20.00'den 24.00'e kadar Fethiye Limanı'nda hizmet vermeye devam edecek.

40 metrelik uzunluğu ve 172 metrekarelik satış alanıyla süpermarketi denize taşıyan Migros Deniz Market'te paketli meyve-sebze, et ve şarküteri ürünlerinden taze günlük ekmeğe, tekstil ürünlerinden deniz malzemelerine ve buza kadar 3 bin çeşit ürün satışa sunuluyor.

- Denizde ATM hizmeti

Migros mağazası formatında tasarlanan Migros Deniz Market, içerisinde yer alan ATM ile denizde ve kara ulaşımı zor olan kıyı bölgelerinde nakit ihtiyacının yarattığı zorluğa da çözüm buluyor.

Tüm banka kartları ile işlem yapılabilen ortak ATM özelliğine sahip bankamatikten para çekebilmenin yanında fatura ödeme, para yatırma, bakiye sorgulama ve nakit avans çekme gibi bankacılık işlemleri yapılabiliyor.

Dileyen müşteriler Migros Deniz Market'in botları ile mağazaya getirilerek alışverişlerini kendileri yaparken, dileyen müşteriler de deniz taşıtlarına ya da bulundukları koya sipariş verebiliyorlar.

En taze ürünlerin özenle seçilerek teslim edildiği Migros Deniz Market'in lokasyonu, denizcilerin kullandığı aplikasyonlarla tam uyumlu olarak akıllı telefon ve tabletlerden anlık takip edilebiliyor.

Doğanın korunmasına katkı sağlamak amacıyla alışveriş poşeti yerine bez çanta ile ürünlerin teslim edildiği Migros Deniz Market, özel tasarlanmış denizci kıyafetleri ve İngilizce bilen personelleri ile ayrıcalıklı hizmet sunuyor.
KAYNAK:ŞİRKET HABERLERİ