BALIKESİR HAFTANIN TÜM SPOR MÜSABAKALARI 26 EKİM - 1 KASIM PROGRAMI
HAFTALIK PROGRAM ( 26 EKİM - 1 KASIM 2019 ) |
SAAT | TAKIMLAR | KATEGORİSİ | MÜSABAKA M. | MÜSABAKA YERİ | ||||||||
26 Ekim 2019 Cumartesi | ||||||||||||
09:00 | SATRANÇ 9-10-11-12 YAŞ KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ | ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S | ||||||||||
10:00 | CUMHURİYET KUPASI YELKEN YARIŞLARI | ERDEK YELKEN KULÜBÜ | ||||||||||
14:00 | BİGADİÇ BLD | DÜZCE BELEDİYESPOR | 1.LİG ERKEKLER | BALIKESİR BİGADİÇ | ||||||||
15:00 | EDREMİT BLD. GÜRE | EMLAK KONUT | TÜR. KADINLAR BASK. LİG | EDREMİT SPOR SALONU | ||||||||
16:00 | BALIKESİR B.Ş.B | AKHİSAR BELEDİYE | TÜR. BASK. LİGİ 1. LİG | KURTDERELI SS | ||||||||
27 Ekim 2019 Pazar | ||||||||||||
08:00 | 29 EKİM YÜZME TEŞVİK YARIŞLARI | ALPARSLAN TÜRKEŞ YÜ. H. | ||||||||||
09:00 | SATRANÇ 9-10-11-12 YAŞ KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ | ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S | ||||||||||
10:00 | CUMHURİYET KUPASI YELKEN YARIŞLARI | ERDEK YELKEN KULÜBÜ | ||||||||||
12:30 | AYVALIKGÜCÜ BLD. | GÖLCÜK İHSANİYE | 2.LİG 2. GRUP B. VOL. | BALIKESİR AYVALIK | ||||||||
16:00 | TEKSÜT BANDIRMA BASKETBOL | AFYON BELEDİYE | BGL | K.ALI ACAR SS | ||||||||
28 Ekim 2019 Pazartesi | ||||||||||||
18:30 | AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SPOR | EDREMİT EGE DENİZ SK | U16E | AYVALIK SS | ||||||||
18:30 | EDREMİT BELEDİYESİ GÜRE B | EDREMİT BELEDİYESİ GÜRE A | U16K | EDREMIT SS | ||||||||
20:00 | AYVALIKGÜCÜ BELEDİYE SPOR | BURHANİYE BELEDİYE SPOR | U16K | AYVALIK SS | ||||||||
29 Ekim 2019 Salı | ||||||||||||
20:00 | TEKSÜT BANDIRMA BASKETBOL | MİRAFLORES | SAMP.LIG | K.ALI ACAR SS | ||||||||
30 Ekim 2019 Çarşamba | ||||||||||||
17:00 | BİGADİÇ BLD SK | BURHANİYE KÖRFEZ EĞİTİM SK | G. K. VOLEYBOL İL B. | BİGADİÇ S.S | ||||||||
17:00 | EDREMİT BLD. ALTINOLUK | BALIKESİR B.BLD.SK | G. K. VOLEYBOL İL B. | EDREMİT S.S | ||||||||
18:00 | BANDIRMA BASK İHT A | SKY | U16E | K.ALI ACAR SS | ||||||||
18:30 | BANDIRMA BASKETBOL A | BANDIRMA BASKETBOL B | U16K | BANDIRMA BSK. SS | ||||||||
18:30 | BALIKESİR BASKET | BALIKESİR BŞB | U16E | KURTDERELI SS | ||||||||
20:00 | BASKETBOL AKADEMİ A | BASKETBOL AKADEMİ B | U16E | KURTDERELI SS | ||||||||
31 Ekim 2019 Perşembe | ||||||||||||
18:30 | MENTEŞ SK | BALIKESİR DSİ SK | K.K. VOLEYBOL İL B. | KURTDERELİ S.S | ||||||||
1 Kasım 2019 Cuma | ||||||||||||
14:00 | ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUPASI ÖDÜL TÖRENİ | KURTDERELI SS | ||||||||||
18:30 | KÖRFEZGÜCÜ BASKETBOL | BALIKESİR BŞB | U18E | BURHANIYE SS | ||||||||
18:30 | EDREMİT BELEDİYESİ GÜRE | BALIKESİR BASKET | U18E | EDREMIT SS | ||||||||
17:00 | AYVALIKGÜCÜ BLD.SK B | EDREMİT BLD. ALTINOLUK | K.K. VOLEYBOL İL B. | AYVALIK S.S | ||||||||
18:30 | AYVALIKGÜCÜ BLD.SK A | DEMİREL SK | K.K. VOLEYBOL İL B. | AYVALIK S.S | ||||||||
17:00 | SUSURLUK GSK | BANDIRMASPOR SK | K.K. VOLEYBOL İL B. | SUSURLUK S.S | ||||||||
ASKF HAFTALIK PROGRAM | ||||||||||||
26 Ekim 2019 Cumartesi | ||||||||||||
16:30 | BALIKESİRSPOR | ADANASPOR A.Ş | TFF 1.LİG | F.DÜNDAR | ATATÜRK | |||||||
14:00 | B.B.Ş.BELEDİYESPOR | KEPSUTBLD.SPOR | U14 | M.DURMUŞ | AHP BELDİYE | |||||||
10:00 | KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR | KARESİ BELEDİYESPOR | U12 | M.DURMUŞ | AHP 1 NO | |||||||
11:15 | GHSİM SPOR | KEPSUTBLD.SPOR | U12 | M.DURMUŞ | AHP 1 NO | |||||||
12:30 | SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR | B.B.Ş.BELEDİYESPOR | U12 | M.DURMUŞ | AHP 1 NO | |||||||
13:45 | BALIKESİRSPOR | BALIKESİR KARTALSPOR | U12 | M.ATİK | AHP 1 NO | |||||||
15:00 | BALIKESİR MENTEŞSPOR | KUZEY ORDUSPOR | U12 | M.ATİK | AHP 1 NO | |||||||
16:15 | DURSUNBEYBLD.SPOR | BALIKESİR 1905 SPOR | U12 | M.ATİK | AHP 1 NO | |||||||
11:00 | BALIKESİR KARTALSPOR | KUZEY ORDUSPOR | U14 | Z.YALIN | AHP 2 NO | |||||||
14:00 | BALIKESİR UĞUR GRUP F.K | 1966 EDREMİTSPOR | SÜPER LİG | Z.YALIN | AHP 2 NO | |||||||
12:00 | BALIKESİRSPOR | BİREVİM ELAZIĞSPOR | ELİT U17 LİGİ | AHP 3 NO | ||||||||
14:30 | BALIKESİRSPOR | YUKATEL DENİZLİSPOR | ELİT U19 LİGİ | AHP 3 NO | ||||||||
11:00 | ALTINOLUKSPOR | BURHANİYEBLD.SPOR | U12 | M.KUŞÇU | EDREMİT SENT | |||||||
12:15 | AKÇAY SARIKIZSPOR | KÖRFEZ ASLANLARISPOR | U12 | M.KUŞÇU | EDREMİT SENT | |||||||
13:30 | 1966 EDREMİTSPOR | EDREMİT KIVANÇDAĞSPOR | U12 | M.KUŞÇU | EDREMİT SENT | |||||||
14:45 | 1966 EDREMİTSPOR | KÖRFEZ ASLANLARISPOR | U14 | M.KUŞÇU | EDREMİT SENT | |||||||
14:00 | BURHANİYEBLD.SPOR | ALTINOLUKSPOR | U14 | İ.KAR | BURHANİYE SENT | |||||||
11:00 | 2008 YENİMAH.SPOR | HAMDİBEYKAYASPOR | U12 | M.GÜRBÜZ | AYVALIK | |||||||
12:15 | ARMUTÇUK GENÇLİKSPOR | AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR | U12 | M.GÜRBÜZ | AYVALIK | |||||||
13:30 | BARBAROSSEFASPOR | AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR | U14 | M.GÜRBÜZ | AYVALIK | |||||||
14:00 | ADASPOR | HAMDİBEYKAYASPOR | U14 | Y.YÜKSEL | ALİBEY | |||||||
14:00 | KÜÇÜKKÖYSPOR | GÖMEÇBLD.SPOR | SÜPER LİG | H.US | KÜÇÜKÖY | |||||||
14:00 | ALTINOVASPOR | HAVRANFATİHBLD.SPOR | SÜPER LİG | A.YAĞCI | ALTINOVA | |||||||
10:30 | BANDIRMA KARTALGÜCÜ | SANAYİSPOR | U14 | M.ATALAY | SANAYİ | |||||||
12:00 | 17 EYLÜL GSK | GÖNENBLD.SPOR | U14 | M.ATALAY | SANAYİ | |||||||
13:30 | GÖNENBLD.SPOR | BANDIRMA KÖRFEZSPOR | U12 | F.KAYABAŞ | SANAYİ | |||||||
14:45 | BANDIRMASPOR | BANDIRMAGÜCÜ GSK | U14 | F.KAYABAŞ | SANAYİ | |||||||
16:15 | BANDIRMASPOR | 17 EYLÜL GSK | U12 | F.KAYABAŞ | SANAYİ | |||||||
27 Ekim 2019 Pazar | ||||||||||||
14:00 | BİGADİÇBLD.SPOR | SANDIKLISPOR | S.TOTO BAL | H.BAYCUR | BİGADİÇ | |||||||
14:00 | AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR | YUNUSEMREBLD.SPOR | S.TOTO BAL | M.GÜRBÜZ | AYVALIK | |||||||
14:00 | B.B.Ş.BELEDİYESPOR | SAVAŞTEPEBLD.SPOR | SÜPER LİG | Z.YALIN | AHP BELEDİYE | |||||||
11:00 | CEYLANSPOR | YENİCESPOR | 1.KÜME | A.ERYILMAZ | AHP 1 NO | |||||||
13:00 | YENİSANAYİSPOR | MARMARAADALARBLD.SPOR | SÜPER LİG | A.ERYILMAZ | AHP 1 NO | |||||||
15:00 | KARAMANKÖYSPOR | BABAKÖYSPOR | 1.KÜME | A.ERYILMAZ | AHP 1 NO | |||||||
11:00 | BALIKESİRSPOR | OSMANLISPOR F.K | ELİT U14 LİGİ | AHP 2 NO | ||||||||
13:00 | BALIKESİRSPOR | OSMANLISPOR F.K | ELİT U15 LİGİ | AHP 2 NO | ||||||||
15:00 | G.O.PAŞASPOR | SINDIRGIBLD.SPOR | SÜPER LİG | H.ANAÇ | AHP 2 NO | |||||||
12:00 | TATLIPINARSPOR | YAKUPKÖYSPOR | 1.KÜME | İ.AY | AHP 4 NO | |||||||
14:30 | AYŞEBACIFATİHSPOR | ETİBORSPOR | 1.KÜME | İ.AY | AHP 4 NO | |||||||
14:00 | HALALCASPOR | KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR | 1.KÜME | M.ATİK | HALALCA | |||||||
14:00 | MAHMUDİYESPOR | İVRİNDİBLD.SPOR | 1.KÜME | F.DÜNDAR | MAHMUDİYE | |||||||
12:30 | HOTAŞLAR BİRLİKSPOR | ÇAKALLARSPOR | 1.KÜME | R.ŞANLI | KEPSUT | |||||||
15:00 | KEPSUTBLD.SPOR | NERGİZSPOR | 1.KÜME | R.ŞANLI | KEPSUT | |||||||
14:00 | BALYABLD.SPOR | SUSURLUKSPOR | SÜPER LİG | C.ALTAN | BALYA | |||||||
14:00 | DURSUNBEYBLD.SPOR | BALIKESİR MENTEŞSPOR | U14 | N.PANDUL | DURSUNBEY | |||||||
14:00 | KÜÇÜKŞAPÇISPOR | ADASPOR | 1.KÜME | A.YAĞCI | HAVRAN | |||||||
14:00 | YENİKIZILKEÇİLİSPOR | KRFZ EĞİTİM GELİŞİMSPOR | 1.KÜME | E.AVSEVEN | EDREMİT SENT | |||||||
14:00 | BURHANİYEBLD.SPOR | SAKARYASPOR | SÜPER LİG | M.KESKİN | BURHANİYE | |||||||
14:00 | 2008 YENİMAH.SPOR | YENİ ESNAFSPOR | 1.KÜME | H.US | ALİBEY | |||||||
14:00 | HAMDİBEY KAYASPOR | AKÇAY SARIKIZSPOR | 1.KÜME | Y.YÜKSEL | ALTINOVA | |||||||
12:00 | SANAYİSPOR | PAŞAÇİFTLİKSPOR | 1.KÜME | İ.KOZAK | EDİNCİK | |||||||
14:30 | 600 EVLERSPOR | MANYASBLD.SPOR | 1.KÜME | İ.KOZAK | EDİNCİK | |||||||
11:00 | BANDIRMASPOR | BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR | GELİŞİM U15 LİGİ | A.ÇETİN | SANAYİ | |||||||
13:30 | BANDIRMASPOR | BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR | GELİŞİM U16 LİGİ | A.ÇETİN | SANAYİ | |||||||
15:00 | ETİSPOR | REŞADİYESPOR | SÜPER LİG | F.KAYABAŞ | SANAYİ | |||||||
14:00 | ERDEKSPOR | GÖNEN KARŞIYAKASPOR | SÜPER LİG | M.ATALAY | ERDEK | |||||||
14:00 | TAYFUNSPOR | BOSTANCISPOR | 1.KÜME | M.ÖZDEN | GÖNEN SENT | |||||||
13:00 | HASANBEYSPOR | TUZAKÇISPOR | 1.KÜME | N.ORAK | HASANBEY | |||||||
13:00 | SARIKÖYSPOR | BANDIRMA 100.YIL SPOR | 1.KÜME | S.ASLAN | SARIKÖY | |||||||
29 Ekim 2019 Salı | ||||||||||||
15:00 | B.B.Ş.BELEDİYESPOR | BALIKESİR 1905 SPOR | U16 | F.DÜNDAR | AHP BELEDİYE | |||||||
10:00 | KARESİ BELEDİYESPOR | BALIKESİRSPOR | U12 | Z.YALIN | AHP 1 NO | |||||||
11:00 | BALIKESİR MENTEŞSPOR | KEPSUTBLD.SPOR | U12 | Z.YALIN | AHP 1 NO | |||||||
13:30 | SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR | GHSİM SPOR | U12 | C.ALTAN | AHP 1 NO | |||||||
14:45 | BİGADİÇSPOR | DURSUNBEYBLD.SPOR | U12 | C.ALTAN | AHP 1 NO | |||||||
16:00 | BALIKESİR 1905 SPOR | KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR | U12 | C.ALTAN | AHP 1 NO | |||||||
13:00 | BALIKESİR YILDIZSPOR | OSMANİYESPOR | U16 | R.ÇETREZ | AHP 2 NO | |||||||
15:00 | BALIKESİR MENTEŞSPOR | DURSUNBEYBLD.SPOR | U16 | R.ÇETREZ | AHP 2 NO | |||||||
15:00 | HAVRANFATİHBLD.SPOR | KÜÇÜKKÖYSPOR | U16 | A.YAĞCI | HAVRAN | |||||||
12:00 | CENNET AYAĞISPOR | AKÇAY SARIKIZSPOR | U12 | M.KUŞÇU | EDREMİT SENT | |||||||
13:15 | KÖRFEZ ASLANLARISPOR | 1966 EDREMİTSPOR | U12 | M.KUŞÇU | EDREMİT SENT | |||||||
14:30 | EDREMİT KIVANÇDAĞSPOR | ALTINOLUKSPOR | U12 | M.KUŞÇU | EDREMİT SENT | |||||||
15:45 | 1966 EDREMİTSPOR | GÖMEÇBLD.SPOR | U16 | M.KUŞÇU | EDREMİT SENT | |||||||
13:00 | 2008 YENİMAH.SPOR | BARBAROSSEFASPOR | U16 | M.GÜRBÜZ | AYVALIK | |||||||
14:30 | AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR | BURBURHANİYEBLD.SPOR | U16 | M.GÜRBÜZ | AYVALIK | |||||||
11:00 | BANDIRMAGÜCÜ GSK | ETİSPOR | U16 | A.ÇETİN | SANAYİ | |||||||
13:00 | BANDIRMAGÜCÜ GSK | BANDIRMA KARTALGÜCÜ | U12 | A.ÇETİN | SANAYİ | |||||||
14:15 | 17 EYLÜL GSK | GÖNENBLD.SPOR | U12 | M.ATALAY | SANAYİ | |||||||
15:30 | 17 EYLÜL GSK | GÖNENBLD.SPOR | U16 | M.ATALAY | SANAYİ | |||||||
Adres |