29 NİSAN 2018 PAZAR
15:15 BANVİT ANADOLU EFES TAHİNCİOĞLU BASKETBOL SÜPER LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
09:00 İL YÖRE SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ ALTIEYLÜL GENÇLİK MERKEZİ
08:00 NUSRET KÖYÜ KAYA TIRMANIŞ ŞENLİĞİ KEPSUT NUSRET KÖYÜ
28-29 NİSAN 2018
ANADOLU YILDIZLAR LİGİ ATLETİZM YARI FİNAL MÜSABAKALARI İSMAİL AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
NOT: MÜSABAKALARIN SAATİ 27 NİSAN 2018 TARİHİNDE SAAT 17:00' DA ŞEHİT TURGUT SOLAK SPOR SALONU TOPLANTI SALONUNDA YAPILACAK TEKNİK TOPLANTIDA BELLİ OLACAKTIR.
30 NİSAN 2018 PAZARTESİ
18:00 AYVALIK AKADEMİ BALIKESİR BASKET U14 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
09:00 SPORDA YETENEK 10'LA GELECEK SATRANÇ TURNUVASI KURTDERELİ S.S
01 MAYIS 2018 SALI
09:00 SPORDA YETENEK 10'LA GELECEK SATRANÇ TURNUVASI KURTDERELİ S.S
02 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA
19:30 BANVİT BASKETBOL EDREMİT BLD GÜRE U14 ERKEKLER BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
18:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR BALIKESİR BASKET U14 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
04 MAYIS CUMA 2018
18:00 BALIKESİR BASKET EDREMİT BLD GÜRE U14 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:00 BURHANİYE BLD AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U14 ERKEKLER BASKETBOL BURHANİYE S.S
ASKF HAFTALIK PROGRAM
28 NİSAN 2018 CUMARTESİ
13:00 KEPSUTBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U13 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
14:30 BALYA BLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U13 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
16:30 BLK.KARTALSPOR G.O.PAŞASPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 BALIKESİRSPOR BALTOK BLK MENTEŞSPOR U13 FUTBOL MÜS AHP 2 NO
15:30 DURSUNBEYBLD.SPOR SINDIRGIBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS AHP 2 NO
13:00 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR DEMİRSPOR U17 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
13:00 HAVRAN FATİH BLD.SPOR ADASPOR U17 FUTBOL MÜS. HAVRAN
16:00 HAVRAN FATİH BLD.SPOR KARAGÖZOĞLU İ.Ö U13 FUTBOL MÜS EDREMİT
17:15 BURHANİYEBLD.SPOR KÖR.ASLANLARISPOR U13 FUTBOL MÜS EDREMİT
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR C.M.SANAYİSPOR U17 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:00 ALTINONASPOR AKÇAY SARIKIZSPOR 2K U19 FUTBOL MÜS. ALTINOVA
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. KÜÇÜKKÖY
14:00 BAN.KARTALGÜCÜSPOR ÇELİKSPOR U13 FUTBOL MÜS SANAYİ
16:30 G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR BANDIRMASPOR U13 FUTBOL MÜS SANAYİ
17:45 SANAYİSPOR ETİSPOR U13 FUTBOL MÜS SANAYİ
15:00 GÖNENBLD.SPOR BANDIRMASPOR U17 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
29 NİSAN 2018 PAZAR
15:30 BANDIRMASPOR SBSİNŞAAT KIRKLARELİSPOR TFF 2.LİG BANDIRMA
13:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BİGADİÇBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
13:00 ÇANDIRSPOR HARB-İŞSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
15:00 ATKÖYSPOR KAVACIKSPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
11:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ÜMRANİYESPOR U17 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ÜMRANİYESPOR U19 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
13:00 KARAMANKÖYSPOR BALIKLISPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 U.GURUPÇAYİRHİSARSPOR OSMANİYESPOR 2K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 KÖRFEZ ASLANLARISPOR KARAGÖZOĞLU İ.Ö 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 1966 EDREMİTSPOR ÇAMOBASPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
15:00 2008 YENİMAH.SPOR ADASPOR U13 FUTBOL MÜS AYVALIK
13:00 ÇINARLIGÜCÜSPOR EDİNCİKSPOR 2K FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:00 BOSTANCISPOR GÖNEN ÜZÜMLÜSPOR 2K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
01 MAYIS 2018 SALI
12:00 DEMİRSPOR YENİSANAYİSPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR BLK MENTEŞSPOR U15 PLAY-OFF AHP 1 N0
16:00 BALIKESİR 1905SPOR BALIKESİRSPORBALTOK U13 FUTBOL MÜS AHP 1 NO
12:00 BLK.MENTEŞSPOR KEPSUTBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS AHP 2 NO
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BURHANİYEBLD.SPOR U15 PLAY-OFF AHP 2 NO
16:00 B.Ş.BELEDİYESPOR DURSUBEYBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS AHP 2 NO
17:15 YENİSANAYİSPOR BALYABLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS AHP 2 NO
14:00 GÖNENBLD.SPOR BANDIRMASPOR U15 PLAY-OFF AHP 4 NO
16:00 G.O.PAŞASPOR B.Ş.BLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
15:00 BİGADİÇBLD.SPOR G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U17 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:00 KARAGÖZOĞLU İ.Ö YENİESNAFSPOR 2K FUTBOL MÜS. EDREMİT
16:00 KÖRFEZ ASLANLARISPOR HAVRANFATİH BLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS EDREMİT
17:15 BURHANİYEBLD.SPOR KARAGÖZOĞLU İ.Ö U13 FUTBOL MÜS EDREMİT
12:00 C.M.BURHANİYESPOR GÖMEÇBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. BURHANİYE
15:00 ARMUTCUK GENÇLİKSPOR 2008 YENİMAH.SPOR U13 FUTBOL MÜS AYVALIK
14:00 ADASPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U17 FUTBOL MÜS. ALİBEY
16:00 ADASPOR GÖMEÇBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS ALİBEY
14:00 BANDIRMAGÜCÜGSK GÖNEN BLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS. SANAYİ
15:15 ÇELİKSPOR G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR U13 FUTBOL MÜS. SANAYİ
16:30 ETİSPOR TAYFUNSPOR U13 FUTBOL MÜS. SANAYİ
17:45 BANDIRMASPOR SANAYİSPOR U13 FUTBOL MÜS. SANAYİ
02 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA
15:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AYVALIK
17:00 GÖMEÇBLD.SPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U13 FUTBOL MÜS AYVALIK
03 MAYIS 2018 PERŞEMBE
15:00 BİGADİÇBLD.SPOR DEMİRSPOR U17 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAM
30 NİSAN 2018 PAZARTESİ
09:30 OKULLARARASI BALIKESİRİN EN HIZLILARI ATLETİZM YARIŞMALARI İSMAİL AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
10:00 Kepsut Oktay Koçman O.O. Şehit Ömer Faruk Bol İHOO FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
10:45 Zağnospaşa O.O Yakup Mihriye Akdeniz O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
11:30 GENERAL KEMAL O.O M. AZMAN ÇAVUŞ O.O FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L. S.S.
12:15 KARAHALLILAR O.O PAŞAKÖY O.O FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L. S.S.
13:00 BALIKESİR İHOO ŞEHİT İBRAHİM BOL O.O FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L. S.S.
12:00 Ö.BAHÇEŞEHİR KÖRFEZ O.O EDREMİT ÖZEL MEKTEBİM O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER BURHANİYE S.S.
02 MAYIS 2018 ÇARŞAMBA
09:30 OKULLARARASI SATRANÇ MİNİKLER İL FİNALİ MÜSABAKALARI KURTDERELİ SPOR SALONU
09:30 GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI İL FİNALİ ALTIEYLÜL GHSİM
10:00 A1 F2 FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
10:45 B1 E2 FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
11:30 C1 D2 FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
12:15 D1 C2 FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
13:00 E1 B2 FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
13:45 F1 A2 FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
10:00 EDREMİT ÖZEL MEKTEBİM O.O H.M MÜDÜROĞLU O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER BURHANİYE S.S.
11:00 Ö.BAHÇEŞEHİR KÖRFEZ O.O Ş.M.GÜVENÇ ALDEMİR O.O FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER BURHANİYE S.S.
03 MAYIS 2018 PERŞEMBE
09:30 OKULLARARASI SATRANÇ MİNİKLER İL FİNALİ MÜSABAKALARI KURTDERELİ SPOR SALONU
09:30 OKULLARARASI SPOR TIRMANIŞI KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI İSMAİL AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
04 MAYIS 2018 CUMA
09:30 OKULLARARASI TAEKWONDO YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI AYVALIK S.S.
09:30 OKULLARARASI BADMİNTON MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ŞEHİT TURGUT SOLAK KÜÇÜK SALON
09:30 OKULLARARASI SPOR TIRMANIŞI KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE GENÇLER A-B İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI İSMAİL AKÇAY ATLETİZM PİSTİ
09:30 GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI İL FİNALİ ALTIEYLÜL GHSİM
10:00 1.MAÇ GALİBİ 6.MAÇ GALİBİ FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
10:45 2.MAÇ GALİBİ K2 FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
11:30 3.MAÇ GALİBİ K1 FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
12:15 4. MAÇ GALİBİ 5. MAÇ GALİBİ FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER CUMHURİYET A.L. S.S.
13:00 GENERAL KEMAL O.O KARAHALLILAR O.O FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L. S.S.
13:45 M. AZMAN ÇAVUŞ O.O PAŞAKÖY O.O FUTSAL KÜÇÜK KIZLAR CUMHURİYET A.L. S.S.
05 MAYIS 2018 CUMARTESİ
09:30 OKULLARARASI TAEKWONDO YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI AYVALIK S.S.
06 MAYIS 2018 PAZAR
09:30 OKULLARARASI TAEKWONDO YILDIZLAR GRUP BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI AYVALIK S.S.