HAFTALIK PROGRAM 23-29 HAZİRAN 2018
23 HAZİRAN 2018 CUMARTESİ
18:00 MHAL KORAY YARIŞ EDREMİT EGE DENİZ U12 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
16:30 KARESİ GSK BALIKESİR DSİ U12 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:00 AYVALIK AKADEMİ BANDIRMA KIRMIZI U12 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
25 HAZİRAN 2018 PAZARTESİ
19:30 KARESİ GSK BANDIRMA KIRMIZI U11 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
15:00 BURHANİYE BLD KARESİ GSK U13 ERKEKLER BASKETBOL BURHANİYE S.S
18:00 EDREMİT EGE DENİZ AYVALIKGÜCÜ BLD U13 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
18:00 BANVİT BASKETBOL EDREMİT BLD GÜRE U13 ERKEKLER BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
18:00 AYVALIKGÜCÜ BLD MHAL KORAY YARIŞ U11 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
19:30 AYVALIK AKADEMİ ÇELMAK TENİS AKADEMİ U11 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
26 HAZİRAN 2018 SALI
18:00 BALIKESİR DSİ AYVALIK AKADEMİ U12 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
19:30 KARESİ GSK MHAL KORAY YARIŞ U12 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:00 BANDIRMA KIRMIZI EDREMİT EGE DENİZ U12 ERKEKLER BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
27 HAZİRAN 2018 ÇARŞAMBA
18:00 KARESİ GSK BANVİT BASKETBOL U13 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
19:30 ÇELMAK TENİS AKADEMİ KARESİ GSK U11 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
15:00 MHAL KORAY YARIŞ AYVALIK AKADEMİ U11 ERKEKLER BASKETBOL ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
16:00 AYVALIKGÜCÜ BLD BURHANİYE BLD U13 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
18:00 EDREMİT BLD GÜRE BALIKESİR BASKET U13 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
18:00 BANDIRMA KIRMIZI AYVALIKGÜCÜ BLD U11 ERKEKLER BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
28 HAZİRAN 2018 PERŞEMBE
18:00 MHAL KORAY YARIŞ BANDIRMA KIRMIZI U12 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:00 AYVALIK AKADEMİ KARESİ GSK U12 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S
18:00 EDREMİT EGE DENİZ BALIKESİR DSİ U12 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
29 HAZİRAN 2018 CUMA
18:00 BALIKESİR BASKET KARESİ GSK U13 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
19:30 KARESİ GSK MHAL KORAY YARIŞ U11 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
15:00 ÇELMAK TENİS AKADEMİ BANDIRMA KIRMIZI U11 ERKEKLER BASKETBOL ŞEHİT TURGUT SOLAK S.S
18:00 BURHANİYE BLD EDREMİT EGE DENİZ U13 ERKEKLER BASKETBOL BURHANİYE S.S
18:00 BANVİT BASKETBOL AYVALIKGÜCÜ BLD U13 ERKEKLER BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
18:00 AYVALIK AKADEMİ AYVALIKGÜCÜ BLD U11 ERKEKLER BASKETBOL AYVALIK S.S