Okan direndi..Muhammet Reis ve Hakem sonucu tayin etti.

Öncelikle  kaleci Okan'ı tebrik etmek istiyorum.  

Okan önünde oynayan arkadaşlarına o denli güven veriyor ki nasılsa Okan var algısı  defans bloğumuza  inanılmaz  pozisyon hataları yaptırdı,, genç kardeşim rakibin mutlak 4 golünü cansiperane hamleleriyle önleyerek utanç verici bir sonuçla Antepten dönmemizi önlemiş oldu.

Bandırmaspor  puanı hak edecek bir performans ortaya koyamadı.  Özellikle ilk yarıda az sayıda yakaladığımız pozisyonlarda sürekli rakip kovalayarak nefesini tüketen  Atabey'in fırsat anlarında çekimser değil ısırıcı olmalı  Üstün erken yorulmasa daha iyi.
Feyyaz Uçar yine geriye yaslanan klasik hamlesiyle oyuna başlattı. Ancak bu geriye yaslanışta ısırıcı defans zaafı bariz ortadaydı. İlerde çoğalmayı geçtik ya arkadaşlar top tutmak isabetli paslar atmak bu kadar zor olmamalı. Nitekim Bu dakikalarda şans faktörü önemliydi olmadı. Hakem faulu bize verecek sandık hatalı  kararı  affedilmez laubali  ön direği tamamen rakibe teslim eden defans hatasıyla   bir gol yedik.

.Golden sonra karambol ortalarla şans golu arayışımız nafile oldu.  Metin Diyadin'le yoluna devam eden Antep Belediye  dinamik bir takım. Muhammet Reis gerçekten fark yaratıyor. Bacci  ve Uche Kalu ile sağ sol  Kanatlar çok hızlı. İnanılmaz gol kaçırmaları bizim için şans oldu.  Yiğit' her zaman ki gibi 45 dakikada 10 dakika oyunda ve  buna rağmen  usta işi  asistlerine Sertaç ve Atabey  karşılık veremedi  . Burada Sertaç'ın defans arkasına atılan topları daha iyi bindirme bekledik.  Çok kolay ve kısa sürede  top kaybedişimiz  rahatsızlık verici seviyede  hala toplu hucumda kendini göstermekten imtina eden futbolcularımız var. .
G.Antep Belediye bizden daha iyi idi ve hak ettiği bir galibiyet aldı. Gücümüz yetmedi diyebilirim. Burada Marino nun gayreti var ama o kadar. Brinner de düşüş var herkes kilo verirken  göbek görmeye başladık. . İlk 30 dakikada pozisyon bulamadığımız müsabakada ev sahibi mutlak 3 gol fırsatını harcadıysa işimiz sürekli şansa mı bırakacağız sorusu kafamızda dönüp durdu.
Hakem in inanılmaz ters taktir haklarında golleri yedik. Maçın sonucuna etki etmesinin bir gerekçesini ben anlayamadım vardır belki bir sebebi.
Aylardır şans bekleyen Bilal 'e daha çok şans verilmeliydi diye düşündürmedi değil.ayrıca takımın 45 dakıka on kısı oynamasına sebeb olan kaptan emre ıcın soylenecek bır sey bulamıyorum feyyaz hocanın vardır bır bıldıgı dıyorum.bu arada
topla mükemmel işler yapan ofansif  yönü etkili bir Droppa seyrettik arkadaşlarıyla uyum sağlarsa bambaşka bir BANDIRMASPOR seyredeceğiz diye düşünüyorum.
Bir beraberliğin bile umutlarımızın ibresini farklı yöne çevireceği maçtan puansız dönmemiz üzücü oldu. Kısmet haftaya haftaya dıyoruz ama feyyaz hocaya bu ıslerın sakası olmadıgını rakıplerımız mersınıdmanyurdu samsun manısa,elazıg sporun bu haftayı 3 er puanla kapadıklarını ve artık takım olmanın zamanının geldıgını hatırlatmak ıstıyoruz cunku baskan elmastas tum ıyı nıyetıyle gorevını yaptı yapmayada devam edıyor hoca devre arası ne dedıyse kımı ıstedıyse aldı belkıde almaya devam edecek,yanı un var yag seker var sadece helvanın hazır olması beklenıyor feyyaz ucardan. bakalım bırlıkte hep beraber gorecegız...

SERHAT OZAR-