Uçar formayı hak edene vermeli ..

 Devre arası Antalya hazırlık kampından  sonra oynadığımız Samsunspor ,Denizlispor,Gaziantep Belediyespor maçlarıyla ligin ikinci yarıs başladı.Ve herkesin bildiği gibi Bandırmaspor ilk yarıyı hiç birimizin arzu etmediği yerde bitirdi.  Tabii ki bu durum başta başkan Erhan Elmastaş olmak üzere İsmail Ertekin'den sonra göreve gelen Teknik direktör Feyyaz Uçar'ı da çok üzdü. Uçar ; Bandırma'ya geldiği günden bu yana yaptığı her basın toplantısında bu takımın ciddi takviyeye ihtiyacı olduğunu yoksa ligin ikinci yarısında çok daha kötü durumlarla karşılaşabileceğimizi  gündeme taşımıştı.
Feyyaz Hoca'nın bu isteklerine sessiz kalmayan Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş ve transfer komitesinde yer alan yöneticiler , Uçar ve yardımcılarının istedikleri tüm futbolcuları yani Gökhan Karadeniz'i Gökhan Yılmaz'ı ,Üstün Bilgi'yi ,Sertaç Çam'ı ,Lukas Droppa ve Fofana'yı ara transferde takıma kazandırdılar. Hem de Bandırmaspor kulübü olarak çok ciddi maddi fedakarlıklar yaparak..
Ben bu konuda zaman zaman eleştirdiğim başkan Elmastaşı kutluyorum. Gerçekten izlediğim kadarıyle yoğun mesai verdi.

Ve artık top Feyyaz Uçar'da ve özellikle yardımcılarında .
Çünkü bu işin şakası yok. Tüm rakiplerimiz önemli takviyeler yaptılar, son hafta maçlarını - bizim kaybettiğimiz haftada -  kazanarak burnumuzun dibine geldiler.
Bundan sonra kaybedilecek her maç her puan Bandırmaspor için çok kötü sonuçlar doğuracağından artık sağda solda sosyal medyada  yersiz konuşmanın eleştirmenin değil Uçar ve ekibine sonuna kadar destek olmanın zamanıdır.

Maddi  ve manevi.

Çünkü ben Feyyaz Uçar'ın  takım için kendi bildiği doğrultusunda  dik duracağına, adaletine ve formayı hak edene vereceğine sonuna kadar inanıyor ve güveniyorum.
Varsın eleştirenler eleştirsinler.
Yok efendim takımı bir menejer kurmuş.Takımdaki bazı futbolcuların menejeri olan  arkadaş Feyyaz Uçar'ın yardımcı hocalarından birinin kardeşiymiş. Bu acaba etik miymiş?. Feyyaz Uçar bu durumdan etkilenmezmiymiş ? Gibi.. saçma sapan sosyal medya atışmaları muhabbetleri  duyuyoruz. 
Ve okuyoruz da... bir kere herkes şunu iyi bilmeli ! Feyyaz Uçar futbolculuğundan teknik adamlığına kadar duruşuyla, kişiliğiyle Türk sporunda efsane olacak değil olmuş önemli isimdir. Hatta bana göre ; futbol yaşamı ve  tecrübesiyle Milli Takım Teknik direktörlüğü vasfını hak etmiş bir kişidir.  Onun içindir ki hiç kimse üzülmesin.bazı futbolcu kardeşlerimin ben daha iyiyim hazırım neden kadroda yokum diyerek bir takım olumsuz düşüncelere girmemesi gerekir.  Uçar elindeki futbolcu kadrosunun değerini formayı onun bunun istekleri ve  önermesiyle değil ,hak edene giydireceğini çok iyi bilen teknik adamdır. Ben tekrar söylüyorum. Feyyaz Uçar'ın takım içindeki dengeleri bozmayacağını şanı şöhreti adı isimi kim olursa olsun Bandırmaspor formasını hak edene vereceğini düşünüyor UÇAR 'ın adaletine inancımı sürdürüyorum. 

SERHAT OZAR -BANDIRMA GERÇEK