Acil Yardım ve Destek İçin 112 Vefa Sosyal Destek Grubu

Acil yardım ve destek için Vefa Sosyal Destek grubunu arayın. 112.

Tavukları için yem isteyen vatandaşın yüzünü 'vefa ekibi' güldürdü.
Savaştepe ilçesinde yaşayan Fikret Karagöz (57), tavuklarının yemi bitince "Vefa Sosyal Destek Grubu"nu aradı.
İçişleri Bakanlığının Koronavirüs tedbirleri kapsamında yayımladığı genelgeyle sokağa çıkma yasağı getirilen vatandaşların talep ve ihtiyaçları "Vefa Destek Grubu" ekipleri tarafından karşılanıyor. Bu çerçevede, Balıkesir genelinde olduğu gibi Savaştepe ilçesinde de tedbirlerin başladığı ilk andan itibaren tüm talepleri karşılayan ekipler, bir yardım çağrısı sonrası yürek ısıtan bir olay yaşadı.
Fikret Karagöz, tavuklarının yemi bitince Vefa Sosyal Destek Gurubunu aradı. Savaştepe'de koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında evinden çıkamayan 57 yaşındaki Fikret Karagöz'ün tavukları için verdiği yem siparişini temin eden Savaştepe İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri,  tavuklara yem ve su verdi.
Değerli hemşehrilerimiz, Vefa Sosyal Destek Grubu ve Vefa İletişim Merkezine ulaşmak için sadece 112'yi aramanız yeterli olacaktır.
Balıkesir Valiliğince yapılan açıklamada 20 ilçemizde Vefa Sosyal Destek Gruplarımız, Kolluk Birimlerimizle sokağa çıkma yasağı süresince her zaman yanınızdayız.dedildi.

11-04-2020