HAFTALIK PROGRAM 25 KASIM-01 ARALIK 2017
25 KASIM 2017 CUMARTESİ
12:00 MANYAS BLD SUSURLUK GSK KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL MANYAS S.S
15:00 BANDIRMASPOR GÖNEN BLD. KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL ŞMG LİSESİ S.S
26 KASIM 2017 PAZAR
14:00 BİGADİÇ BLD. TVF SPOR LİSESİ 1. LİG ERKEKLER VOLEYBOL BİGADİÇ S.S
16:00 BANDIRMA KIRMIZI AFYON BELEDİYESİ 1.LİG BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
25-26 KASIM 2017
09:00 14 YAŞ TENİS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI ALPARSLAN TÜRKEŞ SPOR KOMPLEKSİ
27 KASIM 2017 PAZARTESİ
18:00 D.S.İ MENTEŞ SPOR KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S
18:00 EDR.ALTINOLUK B.ŞEHİR BLD KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL EDREMİT S.S
18:00 BURHANİYE BELEDİYESPOR EDREMİT BLD.GÜRESPOR U16 ERKEKLER BASKETBOL BURHANİYE S.S
28 KASIM 2017 SALI
18:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR EDİRNE BLD.EDİRNESPOR KADINLAR BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
30 KASIM 2017 PERŞEMBE
20:15 BANVİT BEŞİKTAŞ SAMPOO JAPAN TAHİNCİOĞLU BASKETBOL SÜPER LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
01 ARALIK 2017 CUMA
19:00 BALIKESİR DSİ SPOR POTANIN YILDIZLARI SPOR KLB U16 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
18:00 BURHANİYE BLD SPOR BANVİT BASKETBOL U16 ERKEKLER BASKETBOL BURHANİYE S.S
2017-2018 FUTBOL SEZONU 13.HAFTA PROGRAMI
25 KASIM 2017 CUMARTESİ
10:00 G.O.PAŞASPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
12:00 YENİSANAYİSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
14:00 HARB-İŞSPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 2 NO
14:00 İVRİNDİBLD.SPOR KEPSUTBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
12:00 BALYABLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U14 FUTBOL MÜS. BALYA
14:30 BALYABLD.SPOR MAHMUDİYESPOR U19 FUTBOL MÜS. BALYA
14:00 HAVRAN FATİHBLD.SPOR AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. HAVRAN
14:00 GÖMEÇBLD.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
10:00 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:00 BARBAROSSEFASPOR CUM.MAH.BURHANİYESPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:00 KIZIKSASPOR 600 EVLERSPOR 1K FUTBOL MÜS. MANYAS
14:00 BANDIRMASPOR BANDIRMAGÜCÜGENÇ.SPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
12:00 GÖNENBLD.SPOR ÇELİKSPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 GÖNENBLD.SPOR BANDIRMASPOR U19 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
26 KASIM 2017 PAZAR
14:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR ÇİĞLİBLD.SPOR S.TOTO BAL LİGİ AYVALIK
12:00 KARESİBEYİVİCDANİYESPOR NERGİZSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1NO
14:30 YENİSANAYİSPOR İVRİNDİBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
11:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ESKİŞEHİRSPOR U17 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK ESKİŞEHİRSPOR U19 AKADEMİ LİGİ AHP 2 NO
12:00 PAMUÇUBLD.SPOR ŞABANLARSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 AYŞEBACIFATİHSPOR ETİBORSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
14:00 HOTAŞLAR BİRLİKSPOR YAKUPKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. KEPSUT
14:00 SUSURLUKSPOR KEPSUTBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 SAVAŞTEPEBLD.SPOR HALALCASPOR 1K FUTBOL MÜS. SAVAŞTEPE
14:00 DURSUNBEYBLD.SPOR CEYLANSPOR 1K FUTBOL MÜS. DURSUNBEY
14:00 SINDIRGIBLD.SPOR YENİKAVAKSPOR 1K FUTBOL MÜS. SINDIRGI
12:00 KÖRFEZ BOSTANCISPOR KÜÇÜKKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:30 AKÇAY SARIKIZSPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 CUM.MAH.BURHANİYESPOR BURHANİYEBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÖR.EĞİTİMGELİŞİMSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
14:00 ADASPOR B.Ş.BELEDİYESPOR SL FUTBOL MÜS. ALİBEY
12:00 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1K FUTBOL MÜS. ALTINOVA
14:30 ALTINOVASPOR SAKARYASPOR SL FUTBOL MÜS. ALTINOVA
14:00 MANYASBLD.SPOR ETİSPOR SL FUTBOL MÜS. MANYAS
13:00 PAŞAÇİFTLİKSPOR REŞADİYESPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 ERDEKSPOR MARMARAADALARBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. ERDEK
14:00 GÖNENBLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR SL FUTBOL MÜS. GÖNEN ÇİM
12:30 GÖNEN KARŞIYAKASPOR HASANBEYSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:30 TAYFUNSPOR SANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 SARIKÖYSPOR GÜNDOĞAN ÇELTİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. SARIKÖY
OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAM
28 KASIM 2017 SALI
10:00 BANDIRMA 1 GÖNEN 1 FUTSAL GENÇ KIZRAR YENİ S.S.
11:00 1.MAÇ GALİBİ 2.MAÇ GALİBİ FUTSAL GENÇ KIZRAR YENİ S.S.
12:00 P 1 - T 1 GALİBİ (7.MAÇ) M 1 - N 1 GALİBİ (6. MAÇ) FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ S.S.
13:00 A 1 - H 1 GALİBİ (1. MAÇ) B 1 - G 1 GALİBİ (2. MAÇ) FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ S.S.
14:00 C 1 - F 1 GALİBİ (3. MAÇ) R 1 - S 1 GALİBİ (8. MAÇ) FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ S.S.
15:00 K 1- O 1 GALİBİ (5. MAÇ) D 1 -E 1 GALİBİ (4. MAÇ) FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ S.S.
30 KASIM 2017 PERŞEMBE
11:00 BANDIRMA 1 2.MAÇ GALİBİ FUTSAL GENÇ KIZRAR YENİ S.S.
12:00 GÖNEN 1 1.MAÇ GALİBİ FUTSAL GENÇ KIZRAR YENİ S.S.
13:00 1. MAÇ GALİBİ 4. MAÇ GALİBİ FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ S.S.
14:00 2. MAÇ GALİBİ 3. MAÇ GALİBİ FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ S.S.
01 ARALIK 2017 CUMA
10:00 HAVRAN M.L.AKPINAR MTAL HAVRAN A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A AYVALIK S.S.
11:30 AYVALIK ZÜBEYDE HANIM A.L AYVALIK ÖZEL UĞUR A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A AYVALIK S.S.
13:00 AYVALIK ÖMER H. DEMİR ÇPL AYVALIK RAHİM USTA ÇPL VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A AYVALIK S.S.
14:30 BURHANİYE A.L AYVALIK RAHİM USTA A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B AYVALIK S.S.
16:00 AYVALIK ATATÜRK A.L BURHANİYE BAHÇEŞEHİR A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B AYVALIK S.S.
BANDIRMA GERÇEK