12:00 EDREMİT MTAL ALTINOLUK NİYAZİ EROL MTAL FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
13:00 EDREMİT A.L ÖZEL EDREMİT UĞUR A.L FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
14:00 ALT. FENNUR SÖZEN MTAL ÖZEL AYVALIK TEMEL L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
15:00 ABİDİN P.PAKMAYA A.L ED. Ş.MUSTAFA SERİN FEN L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
10:00 BANDIRMA AYYILDIZ A.L EDİNCİK R.GENCER MTAL FUTSAL GENÇ KIZLAR ŞMG S.S.
11:00 AKŞEMSETTİN MTAL İMKB MTAL FUTSAL GENÇ KIZLAR ŞMG S.S.
14 KASIM 2017 SALI
10:00 15 TEMMUZ A.L RAHMİ KULA A.L FUTSAL GENÇ KIZLAR YENİ SALON
11:00 ZÜHTÜ ÖZKARDAŞLAR A.L BALIKESİR A.L FUTSAL GENÇ KIZLAR YENİ SALON
12:00 AYVALIK RAHİM USTA A.L GAZİOSMANPAŞA A.L FUTSAL GENÇ KIZLAR YENİ SALON
14:00 M.VEHBİ BOLAK MTAL 100. YIL MTAL HENTBOL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
15:00 ALBAY C. T. N. OĞUZ A.L. ERDEK KARŞIYAKA Ç.P.L. HENTBOL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
16:00 Burhaniye Ayşe Akpınar MTAL Bandırma Haydar Çavuş MTAL HENTBOL GENÇ KIZLAR YENİ SALON
11:00 BURHANİYE A.L. EDREMİT A.L. HENTBOL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
11:00 BURHANİYE A.L HAVRAN A.L FUTSAL GENÇ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
12:00 BURHANİYE MTAL ÖZEL BAHÇEŞEHİR K. A.L FUTSAL GENÇ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
10:00 BANDIRMA A.L. BANDIRMA AND. İ.H.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
11:00 Ş. M. GÖNENÇ A.L. YAVUZ SULTAN SELİM A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
12:00 EDİNCİK R. GENCER MTAL HAYDAR ÇAVUŞ MTAL FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
13:00 AKŞEMSETTİN MTAL MARMARA SARAYLAR İ.H.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
14:00 BANDIRMA AYYILDIZ A.L. KEMAL PİRECİ A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
15:00 KARŞIYAKA Ç.P.L. ENERJİSA FEN L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
15 KASIM 2017 ÇARŞAMBA
10:00 BİGADİÇ A.L. 15 EMMUZ A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
11:00 F.E.KUTVAR A.L. M.V.BOLAK M.T.A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
12:00 SUSURLUK 5 EYLÜL A.L. Y.MİHRİYE AKDENİZ İ.H.A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
13:00 ÖZEL AÇI FEN L. KURTDERELİ M.T.A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
14:00 ANADOLU İ.H.L. S.YIRCALI A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
10:00 EDR. FENNUR SÖZEN MTAL ALTINOLUK FİKRİYE M.ELBERK A.L FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
11:00 EDR. ÖZEL MEKTEBİM SAĞ. MES. L. AYVALIK A.L FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
12:00 EDREMİT MTAL ÖZEL EDREMİT UĞUR A.L FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
13:00 EDREMİT A.L ALTINOLUK NİYAZİ EROL MTAL FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
14:00 ALT. FENNUR SÖZEN MTAL ED. Ş.MUSTAFA SERİN FEN L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
15:00 ABİDİN P.PAKMAYA A.L ÖZEL AYVALIK TEMEL L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
16 KASIM 2017 PERŞEMBE
10:00 CUMHRİYET A.L. AD.MENDERES A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
11:00 İ.M.K.B. M.T.A.L. SUSURLUK ÖZ. KARİYER T.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
12:00 ALB. C.T.N.OĞUZ A.L. ATATÜRK M.T.A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
13:00 Z.ÖZKARDAŞLAR A.L. G.OSMAN PAŞA A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
14:00 M.VEHBİ BOLAK MTAL ERDEK KARŞIYAKA Ç.P.L. HENTBOL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
15:00 100. YIL MTAL ALBAY C. T. N. OĞUZ A.L. HENTBOL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
11:00 ALT. F. SÖZEN MTAL BURHANİYE A.L. HENTBOL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
11:00 BURHANİYE A.L BURHANİYE MTAL FUTSAL GENÇ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
12:00 HAVRAN A.L ÖZEL BAHÇEŞEHİR K. A.L FUTSAL GENÇ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
11:00 MİRCİLER MTAL GÖNEN A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER MİRCİLER S.S.
12:00 M.UŞDU A.L SARAYLAR İHL FUTSAL GENÇ KIZLAR MİRCİLER S.S.
17 KASIM 2017 CUMA
10:00 BİGADİÇ A.L. M.V.BOLAK M.T.A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
11:00 15 EMMUZ A.L. F.E.KUTVAR A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
12:00 R.KULA A.L. SUSURLUK 5 EYLÜL A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
13:00 BALIKESİR A.L. ÖZEL AÇI FEN L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
14:00 İNEBEY A.L. ANADOLU İ.H.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER YENİ SALON
10:00 EDR. FENNUR SÖZEN MTAL EDR. ÖZEL MEKTEBİM SAĞ. MES. L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
11:00 ALTINOLUK FİKRİYE M.ELBERK A.L AYVALIK A.L FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
12:00 EDREMİT MTAL EDREMİT A.L FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
13:00 ÖZEL EDREMİT UĞUR A.L ALTINOLUK NİYAZİ EROL MTAL FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
14:00 ALT. FENNUR SÖZEN MTAL ABİDİN P.PAKMAYA A.L FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
15:00 ED. Ş.MUSTAFA SERİN FEN L. ÖZEL AYVALIK TEMEL L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER EDREMİT S.S.
10:00 BANDIRMA A.L. YAVUZ SULTAN SELİM A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
11:00 BANDIRMA AND. İ.H.L. Ş. M. GÖNENÇ A.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
12:00 EDİNCİK R. GENCER MTAL MARMARA SARAYLAR İ.H.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
13:00 HAYDAR ÇAVUŞ MTAL AKŞEMSETTİN MTAL FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
14:00 BANDIRMA AYYILDIZ A.L. ENERJİSA FEN L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
15:00 KEMAL PİRECİ A.L. KARŞIYAKA Ç.P.L. FUTSAL GENÇ ERKEKLER ŞMG S.S.
BANDIRMA GERÇEK