HAFTALIK PROGRAM 08-15 ARALIK 2017
08 ARALIK 2017 CUMA
20:00 MERVE ÖZBEY KONSERİ KURTDERELİ S.S
08-10 ARALIK 2017
11:30 TURKCELL TÜRKİYE YILDIZLAR İL BARAJ YARIŞI TÜRKİYE GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME YARIŞLARI İL SEÇMESİ (08 ARALIK CUMA ) AKYILDIZ KAPALI YÜZME HAVUZU
09:00 TURKCELL TÜRKİYE YILDIZLAR İL BARAJ YARIŞI TÜRKİYE GENÇ VE AÇIK YAŞ YÜZME YARIŞLARI İL SEÇMES (09-10 ARALIK PAZAR ) AKYILDIZ KAPALI YÜZME HAVUZU
09 ARALIK 2017 CUMARTESİ
12:00 BANVİT FENERBAHÇE DOĞUŞ BASKETBOL GENÇLER LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
15:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR URLA BELEDİYESİ KADINLAR BASKETBOL LİGİ EDREMİT S.S
10 ARALIK 2017 PAZAR
14:00 BALIKESİR DSİ ERDEKSPOR 2.LİG BAYANLAR VOLEYBOL KURTDERELİ S.S
14:00 BİGADİÇ BLD ALANYA BLD 1.LİG ERKEKLER VOLEYBOL BİGADİÇ S.S
15:15 BANVİT İSTANBUL BBSK TAHİNCİOĞLU BASKETBOL SÜPER LİGİ KARA ALİ ACAR S.S
18:00 BANDIRMA KIRMIZI KARESİSPOR 1.LİG BASKETBOL KARA ALİ ACAR S.S
15:00 BALIKESİR BŞEHİR BLD BEŞİKTAŞ RMK MARİNE TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL SÜPER LİGİ ALPARSLAN TÜRKEŞ S.S
13:00 YEŞİLGÖNEN ENG S.K BURSA BEDENSEL ENG S.K TEKERLEKLİ SANDALYE BASKT. BÖLGESEL LİGİ FAHRİ DİLMAÇ S.S
11 ARALIK 2017 PAZARTESİ
18:00 SUSURLUK GENÇLERBİRLİĞİ SK BÜYÜKŞEHİR BLD KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL SUSURLUK S.S
18:00 EDREMİR ALTINOLUK AYVALIKGÜCÜ BLD KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL EDREMİT S.S
12 ARALIK 2017 SALI
17:00 BURHANİYE BLD BALIKESİR DSİ U 16 ERKEKLER BASKETBOL BURHANİYE S.S
20:00 EDREMİT BLD GÜRESPOR POTANIN YILDIZLARI SK U 16 ERKEKLER BASKETBOL EDREMİT S.S
13 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA
18:00 AYVALIKGÜCÜ BLD SUSURLUK GENÇLERBİRLİĞİ KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL AYVALIK S.S
14 ARALIK PERŞEMBE 2017
18:00 BALIKESİR DSİ BANVİT BASKETBOL U 16 ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S
17:00 EDREMİT ALTINOLUK BÜYÜKŞEHİR BLD KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL EDREMİT S.S
2017-2018 FUTBOL SEZONU 15.HAFTA PROGRAMI
08 ARALIK 2017 CUMA
14:30 YENİSANAYİSPOR ETİSPOR S.LİG FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:30 BİGADİÇBLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BİGADİÇ
14:30 CUM.MAH.BURHANİYESPOR B.Ş.BELEDİYESPOR S.LİG FUTBOL MÜS. BURHANİYE
14:30 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:30 ADASPOR MANYASBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. ALİBEY
14:30 ERDEKSPOR SAKARYASPOR SL FUTBOL MÜS. ERDEK
14:30 GÖNENBLD.SPOR BURHANİYEBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. GÖNEN
09 ARALIK 2017 CUMARTESİ
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR G.O.PAŞASPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
12:00 CEYLANSPOR BİGADİÇBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 YENİSANAYİSPOR HARB-İŞ SPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:30 BALIKESİRSPOR BALTOK İSTANBULSPOR A.Ş. U16 AKADEMİ LİGİ. AHP 2 NO
14:00 SUSURLUK 5 EYLÜLSPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U16 FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 ETİBORSPOR BALYABLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. BİGADİÇ SENT
14:00 İVRİNDİBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U14 FUTBOL MÜS. İVRİNDİ
14:00 BALYABLD.SPOR BALIKESİR MENTEŞSPOR U14 FUTBOL MÜS. BALYA
14:30 HAVRANFATİHBLD.SPOR GÖMEÇBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. HAVRAN
11:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÜÇÜKKÖYSPOR U16 FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
10:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR HAMDİBEYKAYASPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:00 SAKARYASPOR 2008 YENİMAH.SPOR U16 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 BARBAROSSEFASPOR BURHANİYEBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
15:00 ARMUTÇUK GENÇLİKSPOR CUM.MAH.BURHANİYESPOR U14 FUTBOL MÜS. AYVALIK
10:00 BANDIRMASPOR TAYFUNSPOR U16 FUTBOL MÜS. SANAYİ
12:00 ETİSPOR GÖNENBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:30 BANDIRMASPOR GÖNENBLD.SPOR U14 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 TAYFUNSPOR ÇELİKSPOR U14 FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT
10 ARALIK 2017 PAZAR
14:00 BALYABLD.SPOR ŞİLE YILDIZSPOR
14:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR MODAFON SPOR
12:00 B.Ş.BELEDİYESPOR SAKARYA ANKASPOR
10:00 CEYLANSPOR AYŞEBACIFATİHSPOR
12:00 ŞABANLARSPOR YENİKAVAKSPOR
14:30 KARESİBEYİ VİCDANİYESPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR
11:00 BALIKESİRSPOR BALTOK AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
13:00 BALIKESİRSPOR BALTOK AKIN ÇORAP GİRESUNSPOR
15:00 HALALCASPOR HOTAŞLARBİRLİKSPOR
10:00 NERGİZSPOR PAMUKÇUBLD.SPOR
12:00 G.O.PAŞASPOR ERGAMASPOR
14:30 YAKUPKÖYSPOR SINDIRGIBLD.SPOR
14:00 SUSURLUKSPOR DURSUNBEYBLD.SPOR
14:00 AKÇAY SARIKIZSPOR GÖMEÇBLD.SPOR
14:00 KÜÇÜKŞAPÇISPOR KÖRFEZEĞİTİM GELİŞİMSPOR
14:00 HAMDİBEYKAYASPOR YENİKIZILKEÇİLİSPOR
14:00 KIZIKSASPOR TAYFUNSPOR
12:00 600 EVLERSPOR GÖNEN KARŞIYAKASPOR
14:00 SANAYİSPOR PAŞAÇİFTLİKSPOR
12:00 GÖNENBLD.SPOR G.BİRLİĞİ EĞİTİMSPOR
14:00 REŞADİYESPOR ERDEK DÜZLERSPOR
14:00 HASANBEYSPOR SARIKÖYSPOR
13 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA
14:00 B.Ş.BELEDİYESPOR ALTINOVASPOR SL FUTBOL MÜS. AHP BELEDİYE
14:00 BURHANİYEBLD.SPOR ERDEKSPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
12:00 BARBAROSSEFASPOR MARMARA ADALARBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:30 SAKARYASPOR BİGADİÇBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 MANYASBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR SL FUTBOL MÜS. MANYAS
14:00 ETİSPOR CUM.MAH.BURHANİYESPOR SL FUTBOL MÜS. SANAYİ
OKUL SPOR FAALİYETLERİ HAFTALIK PROGRAMI
11 ARALIK 2017 PAZARTESİ
10:00 OKULLARARASI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI YENİ SALON
10:00 ATATÜRK MTAL BİGADİÇ A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ S.S.
11:30 15 TEMMUZ ŞEH. A.L. ÖZEL BAL. SINAV TEM. LİS. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ S.S.
13:00 ÖZEL UĞUR TEM. LİS. SINDIRGI MAK. EFE A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ S.S.
14:30 ALB.C.T.N.OĞUZ A.L. ÖZEL BAL. AÇI A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ S.S.
10:00 EDREMİT ÖZEL UĞUR O.O ÖZEL BURHANİYE UĞUR O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
11:30 Ö.ALTINOLUK ÇAĞDAŞ EĞİTİM VAKFI EDREMİT M. ERSOY O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
13:00 EDREMİT MEKTEBİM O.O EDR. ŞEHİT KADİR ALTINÖZ O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER BURHANİYE S.S.
10:00 EDREMİT FENNUR SÖZEN MTAL EDREMİT Ü.MUHARREM ERTAŞ A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B EDREMİT S.S.
11:30 BURHANİYE A.L HAVRAN A.L VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A EDREMİT S.S.
13:00 BURHANİYE ÖZEL UĞUR A.L BURHANİYE CELAL TORAMAN A.L VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A EDREMİT S.S.
14:30 EDREMİT MRAL EDREMİT ABİDİN PAKMAYA A.L VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A EDREMİT S.S.
10:00 ERDEK A.L. AKŞEMSETTİN MTAL VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A ŞMG S.S.
11:30 Ö.ERGÜN KAVRAM T.L. BANDIRMA A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A ŞMG S.S.
13:00 YAVUZ SULTAN SELİM A.L. ŞMG A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A ŞMG S.S.
14:30 AYYILDIZ A.L. ENERJİSA FEN LİSESİ VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A ŞMG S.S.
16:00 KARŞIYAKA ÇPL ERDEK AND.LİSESİ VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A ŞMG S.S.
12 ARALIK 2017 SALI
10:00 OKULLARARASI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI YENİ SALON
10:00 SINDIRGI MAK. EFE A.L. BALIKESİR LİS. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B KURTDERELİ S.S.
11:30 KURTDERELİ MTAL ERDEK A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B KURTDERELİ S.S.
13:00 R.KULA A.L. ADNAN MENDERES A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B KURTDERELİ S.S.
14:30 İNEBEY A.L. ŞEH.TUR.SOLAK FEN L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B KURTDERELİ S.S.
11:00 ÖZEL UĞUR TEM.LİS. MEB. HAKKI KABAKÇI ÇPAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1
12:30 SAVAŞTEPE N.F.KISAKÜREK A.L. MİMAR SİAN MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1
14:00 ORGANİZE SANAYİ MTAL 100. YIL MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1
11:00 BALIKESİR LİS. İNEBEY A.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 2
12:30 SINDIRGI MAKBULE EFE A.L. G.M. BOLLUK A.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 2
14:00 ÖZEL SINAV TEM.LİS. 15 TEMMUZ ŞEHİTLET AL FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 2
11:00 AKŞEMSETTİN MTAL SUSURLUK MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ SAHASI
12:30 SUSURLUK A.L. ERDEK AND. LİSESİ FUTBOL GENÇ ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ SAHASI
11:30 EDREMİT İMAM HATİP A.L EDR. SANİYE HÜZEYİN BALYA MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
13:00 ALTINOLUK FENNUR SÖZEN MTAL EDREMİT ÖZEL AREL TEMEL LİSESİ FUTBOL GENÇ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
14:30 EDREMİT ABİDİN PAKMAYA A.L EDREMİT MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
11:30 EDREMİT FENNUR SÖZEN MTAL EDREMİT ÖZEL UĞUR A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A EDREMİT S.S.
13:00 BURHANİYE ÖZEL UĞUR A.L ALT. FİKRİYE M.ELBER A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A EDREMİT S.S.
09:30 AYVALIK ÖZEL UĞUR A.L HAVRAN M.L.AKPINAR A.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER AYVALIK SAHASI
11:00 AYVALIK RAHİM USTA A.L AYVALIK ÖMER HALİSDEMİR ÇPL FUTBOL GENÇ ERKEKLER AYVALIK SAHASI
12:30 AYVALIK CUNDA MTAL AYVALIK ATATÜRK MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER AYVALIK SAHASI
10:00 AYV. M.ERSOY O.O AYV. Ö.BAHÇEŞEHİR O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER AYVALIK S.S.
11:30 AYV. SAKARYA O.O 15 EYLÜL O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER AYVALIK S.S.
10:00 SALUR MTAL MİRCİ MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK
11:30 SARIKÖY ÇPL G. AND. İHL FUTBOL GENÇ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK
13:00 GÖNEN Ö.SEYFETTİN AL G. ÖZEL UĞUR TEMEL L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK
14:30 G.MUSTAFA UŞDU A.L. G.TİC.ODASI MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK
10:00 MANYAS A.L. GÖNEN AİHL VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A GÖNEN S.S.
11:30 GÖNEN H.ŞÜKRİYE İPEK MTAL G. ÖMER SEYFETTİN AL VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A GÖNEN S.S.
13:00 SARIKÖY ÇPL G. MUSTAFA UŞDU AL VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A GÖNEN S.S.
14:30 GÖNEN MTAL G. Ö.UĞUR TEMEL LİSESİ VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A GÖNEN S.S.
16:00 SALUR ÇPL GÖNEN AND LİSESİ VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A GÖNEN S.S.
13 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA
10:00 OKULLARARASI MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI YENİ SALON
10:00 OKULLARARASI KROS YILDIZLAR VE GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI İSMAİL AKÇAY ATL. PİS.
10:00 G.M.BOLLUK A.L. HÜMA HATUN MTAL VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ S.S.
11:30 SYAL SINDIRGI MTAL VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ S.S.
13:00 SAV. N.F.KISAKÜREK A.L. M.V.BOLAK A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A KURTDERELİ S.S.
11:00 SUSURLUK 5 EYLÜL A.L. HAYME ANA MTAL VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A SUSURLUK S.S.
12:30 ÖZEL KARİYER TEM.LİS. SUSURLUK A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A SUSURLUK S.S.
10:00 Ö.ALTINOLUK ÇAĞDAŞ EĞİTİM VAKFI ÖZEL BURHANİYE UĞUR O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.S.
11:30 EDREMİT M. ERSOY O.O EDREMİT ÖZEL UĞUR O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.S.
13:00 EDREMİT ÖZEL ÜSTEK O.O EDREMİT MEKTEBİM O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.S.
10:00 HAVRAN M.L.AKPINAR MTAL AYVALIK ZÜBEYDE HANIM A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A AYVALIK S.S.
11:30 AYVALIK ÖZEL UĞUR A.L HAVRAN A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A AYVALIK S.S.
13:00 AYVALIK ÖMER H. DEMİR ÇPL AYVALIK A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A AYVALIK S.S.
14:30 BURHANİYE A.L AYVALIK ATATÜRK A.L VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B AYVALIK S.S.
14 ARALIK 2017 PERŞEMBE
10:00 G.KEMAL O.O. Ç.BATUBEY O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:30 ÖZ.BAHÇEŞEHİR O.O. M.Ş.EĞİNLİOĞLU O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:00 ÖZEL İZ KOLEJİ YARIŞ O.O. BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
10:00 SINDIRGI MAK. EFE A.L. KURTDERELİ MTAL VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B YENİ SALON
11:30 BALIKESİR LİS. ERDEK A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B YENİ SALON
13:00 ÖZEL AÇI A.L. R.KULA A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B YENİ SALON
14:30 Y.MİH.AKDENİZ İHL İNEBEY A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B YENİ SALON
11:00 ÖZEL UĞUR TEM.LİS. BALIKESİR LİS. FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1
12:30 SAVAŞTEPE N.F.KISAKÜREK A.L. SINDIRGI MAKBULE EFE A.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1
14:00 ORGANİZE SANAYİ MTAL ÖZEL SINAV TEM.LİS. FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 1
11:00 MEB. HAKKI KABAKÇI ÇPAL İNEBEY A.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 2
12:30 MİMAR SİAN MTAL G.M. BOLLUK A.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 2
14:00 100. YIL MTAL 15 TEMMUZ ŞEHİTLET AL FUTBOL GENÇ ERKEKLER AHP 2
11:00 ERDEK ÇPL AKŞEMSETTİN MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ SAHASI
12:30 İMKB MTAL SUSURLUK A.L. FUTBOL GENÇ ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ SAHASI
11:30 EDREMİT ÖZEL UĞUR A.L EDR. SANİYE HÜZEYİN BALYA MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
10:00 ALTINOLUK FENNUR SÖZEN MTAL EDREMİT ABİDİN PAKMAYA A.L FUTBOL GENÇ ERKEKLER EDREMİT SAHASI
10:00 EDREMİT A.L EDREMİT ŞEHİT M.SERİN FEN LİSESİ BASKETBOL GENÇ KIZLAR A EDREMİT S.S.
11:30 ED. ABİDİN PAK PAKMAYA A.L ALTINOLUK FENNUR SÖZEN MTAL BASKETBOL GENÇ KIZLAR A EDREMİT S.S.
13:00 ALTINULUK F.MEHMET ELBERK A.L EDR. ABİDİN PAKMAYA A.L BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A EDREMİT S.S.
14:30 EDREMİT A.L ALTINOLUK FENNUR SÖZEN MTAL BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A EDREMİT S.S.
09:30 AYVALIK ÖZEL UĞUR A.L AYVALIK RAHİM USTA A.L FUTBOL GENÇ ERKEKLER AYVALIK SAHASI
11:00 HAVRAN M.L.AKPINAR A.L. AYVALIK ÖMER HALİSDEMİR ÇPL FUTBOL GENÇ ERKEKLER AYVALIK SAHASI
12:30 AYVALIK CUNDA MTAL AYVALIK PAKMAYA KENAN KAPTAN MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER AYVALIK SAHASI
10:00 AYV. M.ERSOY O.O 15 EYLÜL O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER AYVALIK S.S.
11:30 AYV. Ö.BAHÇEŞEHİR O.O AYV. SAKARYA O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER AYVALIK S.S.
10:00 SARIKÖY ÇPL SALUR MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK
11:30 MİRCİ MTAL G. AND. İHL FUTBOL GENÇ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK
13:00 G.MUSTAFA UŞDU A.L. GÖNEN Ö.SEYFETTİN AL FUTBOL GENÇ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK
14:30 G. ÖZEL UĞUR TEMEL L. G.TİC.ODASI MTAL FUTBOL GENÇ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK
10:00 Ö.BAHÇEŞEHİR A.L. ERDEK A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A ŞMG S.S.
11:30 AYYILDIZ A.L. Ö.ERGÜN KAVRAM T.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A ŞMG S.S.
14:30 AYYILDIZ A.L. ERDEK AND.LİSESİ VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A ŞMG S.S.
16:00 ENERJİSA FEN LİSESİ KARŞIYAKA ÇPL VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A ŞMG S.S.
15 ARALIK 2017 CUMA
10:00 OKULLARARASI KİCK-BOKS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI GENÇLİK MERKEZİ
10:00 A1 E2 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A YENİ SALON
11:30 B1 F2 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A YENİ SALON
13:00 C1 D2 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A YENİ SALON
10:00 İSTANBULLUOĞLU SOS.BİL. L. ÖZEL UĞUR TEM.LİS. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
11:30 G.M. BOLLUK A.L. CUMHURİYET A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
13:00 15 TEMMUZ ŞEH. A.L. SAV. N.F.KISAKÜREK A.L. BASKETBOL GENÇ ERKEKLER A KURTDERELİ S.S.
10:00 ÖZEL BURHANİYE UĞUR O.O EDREMİT M. ERSOY O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER GÜRE S.S.
11:30 Ö.ALTINOLUK ÇAĞDAŞ EĞİTİM VAKFI EDREMİT ÖZEL UĞUR O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER GÜRE S.S.
13:00 EDR. ŞEHİT KADİR ALTINÖZ O.O EDREMİT ÖZEL ÜSTEK O.O BASKETBOL YILDIZ ERKEKLER GÜRE S.S.
11:30 BURHANİYE A.L BURHANİYE CELAL TORAMAN A.L VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A HAVRAN S.S.
13:00 HAVRAN A.L BURHANİYE ÖZEL UĞUR A.L VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A HAVRAN S.S.
14:30 EDREMİT A.L EDREMİT FENNUR SÖZEN MTAL VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER A HAVRAN S.S.
10:00 EDREMİT ÖZEL AREL TEMEL LİSESİ EDREMİT FENNUR SÖZEN MTAL VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B HAVRAN S.S.
11:00 P1 R2 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A GÖNEN S.S.
12:30 R1 S2 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A GÖNEN S.S.
14:00 S1 P2 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR A GÖNEN S.S. HAYRETTİN İLDAM -BAND,GERCEK