HAFTALIK PROGRAM
16 OCAK 2016 CUMARTESİ
18:00 LİDER FAAL EĞİTMENLER SP.KLB. CELAL TORAMAN AND.LİSESİ GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
14:00 EDREMİT EFELER SPOR KULÜBÜ BİGADİÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL BİGADİÇ S.S.
17 OCAK 2016 PAZAR
13:30 BALIKESİR D.S.İ. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL VOLEYBOL BAYANLAR 3.LİG KURTDERELİ S.S.
10:00 KARATE MİNİKLER-YILDIZLAR İL SEÇMESİ GENÇLİK MERKEZİ
13:30 BANDIRMA KIRMIZI İSTANBUL D.S.İ. TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ K.ALİ ACAR S.S.
16:00 BALYA BELEDİYE BURSA BASKET ERK.BÖLGESEL BASKT. LİGİ EDREMİT S.S.
18 OCAK 2016 PAZARTESİ
10:00 16 YAŞ ALTI SALON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI VE YILDIZLAR SALON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İL SEÇME YARIŞMALARI İ.AKÇAY ATL.PİSTİ
19 OCAK 2016 SALI
18:00 BANDIRMA KIRMIZI BASKETBOL MUHARREM HASBİ AND.LİSESİ YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
21 OCAK 2016 PERŞEMBE
18:00 LİDER FAAL EĞİTMENLER SP.KLB. BİGADİÇ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL KURTDERELİ S.S.
17:00 CELAL TORAMAN AND. LİSESİ EDREMİT EFELER SPOR KULÜBÜ GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL BURHANİYE S.S.
22 OCAK 2016 CUMA
18.00 FİNAL GRUBU EŞLEŞMELERİ YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
20:00 FİNAL GRUBU EŞLEŞMELERİ YILDIZ ERKEKLER BASKETBOL KURTDERELİ S.S.
16 OCAK 2016 CUMARTESİ
12:00 B.Ş.BELEDİYESPOR BİGADİÇBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
14:00 BALYA BLD.SPOR ALTINOVASPOR SL FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
10:00 AYŞEBACIFATİHSPOR CEYLANSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 BALIKESİR KARTALSPOR DURSUNBEYBLD.SPOR U17 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR YENİSANAYİSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR YEŞİL BURSA A.Ş U16 AKADEMİ LİGİ AHP 4 NO
14:00 G.O.PAŞASPOR ETİBORSPOR U19 FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
13:00 SINDIRGIBLD.SPOR HARB-İŞSPOR U19 FUTBOL MÜS. SINDIRGI
12:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR GÖMEÇBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 2008 YENİMAH.SPOR ALTINOVASPOR U17 FUTBOL MÜS. AYVALIK
12:00 KÜÇÜKKÖYSPOR SAKARYASPOR U19 FUTBOL MÜS. ALTINOVA
13:00 MANYASBLD.SPOR GÖNENBLD.SPOR U19 FUTBOL MÜS. MANYAS
10:00 SARIKÖYSPOR BANDIRMASPOR U17 FUTBOL MÜS. SARIKÖY
12:00 EDİNCİKSPOR GÖNENKARŞIYAKASPOR U17 FUTBOL MÜS. SANAYİ
14:00 SANAYİSPOR BANDIRMASPOR U19 FUTBOL MÜS. SANAYİ
17 OCAK 2016 PAZAR
13:30 BALIKESİRSPOR G.ANTEPB.Ş.BLD.SPOR U21 AKADEMİLİGİ SUSURLUK
12:00 NERGİZSPOR SAVAŞTEPEBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
14:00 DURSUNBEYBLD.SPOR KEPSUTBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP BLD.TES
10:00 G.O.PAŞASPOR PAMUKÇUSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
12:00 BALIKESİRSPOR G.ANTEPB.Ş.BLD.SPOR U19 AKADEMİ LİGİ AHP 1 NO
14:00 YENİSANAYİSPOR HALALCASPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 1 NO
10:00 İVRİNDİBLD.SPOR B.BOSTANCISPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
12:00 BALIKESİRSPOR DARDANELSPOR U17 AKADEMİ LİGİ AHP 4 NO
14:00 YENİCESPOR DEMİRSPOR 1K FUTBOL MÜS. AHP 4 NO
11:00 SUSURLUKSPOR YAKUPKÖYSPOR SL FUTBOL MÜS. SUSURLUK
14:00 MAHMUDİYESPOR CEYLANSPOR 1K FUTBOL MÜS. MAHMUDİYE
11:30 ETİBORSPOR ERGAMASPOR 1K FUTBOL MÜS. ÜNİVERSİTE SAHASI
14:00 BİGADİÇBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR SL FUTBOL MÜS. ÜNİVERSİTE SAHASI
12:00 EDREMİTBLD.SPOR HAMDİBEYKAYASPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 YENİESNAFSPOR 2008 YENİMAH.SPOR 1K FUTBOL MÜS. EDREMİT
14:00 C.M.SANAYİSPOR HAVRANFATİHBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. BURHANİYE
13:00 GÖMEÇBLD.SPOR KÖRFEZDEDEFERİTSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖMEÇ
11:00 AYVALIKGÜCÜBLD.SPOR ADASPOR U17 FUTBOL MÜS. AYVALIK
13:00 SAKARYASPOR ALTINOLUKSPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 ADASPOR ETİSPOR SL FUTBOL MÜS. ALİBEY
14:00 MANYASBLD.SPOR BARBAROSSEFASPOR SL FUTBOL MÜS. MANYAS
11:30 GÖNENKARŞIYAKASPOR SANAYİSPOR 1K FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
14:00 TAYFUNSPOR SINDIRGIBLD.SPOR SL FUTBOL MÜS. GÖNEN SENT.
12:00 KIZIKSASPOR EDİNCİKSPOR 1K FUTBOL MÜS. KIZIKSA
13:00 ERDEKDÜZLERSPOR OCAKLARSPOR 1K FUTBOL MÜS. ERDEK
13:00 SARIKÖYSPOR 600 EVLER SPOR 1K FUTBOL MÜS. SARIKÖY
14:00 PAŞAÇİFTLİKSPOR HASANBEYSPOR 1K FUTBOL MÜS. SANAYİ
19 OCAK 2016 SALI
14:00 5 EYLÜLSPOR 2008 YENİMAH.SPOR U15 PLAY -OFF AHP 1 NO
20 OCAK 2016 ÇARŞAMBA
14:00 GÖNENBLD.SPOR B.Ş.BELEDİYESPOR U15 PLAY -OFF AHP 1 NO
14:00 BURHANİYE BLD.SPOR BANDIRMASPOR U15 PLAY -OFF AHP 4 NO
14:00 2008 YENİMAH.SPOR KÜÇÜKŞAPÇISPOR 1K FUTBOL MÜS. AYVALIK
14:00 KÜÇÜKKÖYSPOR EDREMİTBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. ALTINOVA
14:00 HAMDİBEYKAYASPOR YENİESNAFSPOR 1K FUTBOL MÜS. ALİBEY
14:00 ALTINOLUKSPOR GÖMEÇBLD.SPOR 1K FUTBOL MÜS. ALTINOLUK
NOT: ASKF TARAFINDAN YAYINLANAN 16-20 OCAK 2016 TARİHLERİNDE OYNANACAK FUTBOL MÜSABAKALARINA AİT PROGRAMDIR.
OKUL SPOR FAALİYETLERİ
18 OCAK 2016 PAZARTESİ
10:00 AYVALIK A.L. BAN.Y.SELİM A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) KURTDERELİ S.S.
11:30 GÖNEN 1 İNEBEY A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) KURTDERELİ S.S.
13:00 BİGADİÇ A.L. BAN.H.ÇAVUŞ MTAL VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
14:30 BURH.C.TORAMAN A.L. BİGADİÇ KUVAYİ MİLLİYE A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
10:00 KARAHALLILAR OO M.AZMAN ÇAVUŞ OO FUTSAL YILDIZ KIZLAR İNEBEY A.L. S.S.
11:00 A GRUBU 1. B GRUBU 2. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
12:00 A GRUBU 2. B GRUBU 1. FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
10:00 H GURUBU 1. K GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
11:00 İ GRUBU 1. H GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
12:00 K GRUBU 1. İ GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER EDREMİT S.
13:00 D GRUBU 1. F GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.
13:45 EDR.M.A.ERSOY O.O. D GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.
14:30 F GRUBU 1. EDR.KAD.L.AKPINAR O.O. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER EDREMİT S.
10:00 D GRUBU 1. SUS.N.S.ÖZYİĞİT O.O. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
11:00 BAN.KOR.E.AKOĞLU O.O. D GURUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
12:00 İ GRUBU 1. K GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
12:45 K GRUBU 1. İ GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER BANDIRMA SANAYİ S.
10:00 F GRUBU 1. G GRUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
11:00 G GRUBU 1. F GURUBU 2. FUTBOL YILDIZ ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
12:00 G GRUBU 1. H GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
12:45 H GRUBU 1. G GRUBU 2. FUTBOL KÜÇÜK ERKEKLER GÖNEN SENTETİK S.
19 OCAK 2016 SALI
10:00 BAND.VECİHİBEY O.O. AYV.SAKARYA O.O. BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
11:30 BAL.PLEVNE O.O. AYV.M.A.EROY O.O. BASKETBOL KÜÇÜK ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
13:30 MAĞLÜPLER BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
15:00 GALİPLER BASKETBOL KÜÇÜK KIZLAR KURTDERELİ S.S.
20 OCAK 2016 ÇARŞAMBA
10:00 OKULLARARASI GÜREŞ 15-16 YAŞ SERBEST VE GREKOROMEN STİL GRUP YARIŞMALARI RAHMİ KULA A.L. S.S.
10:00 AYVALIK A.L. İNEBEY A.L. VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) KURTDERELİ S.S.
11:30 BAN.Y.SELİM A.L. GÖNEN 1 VOLEYBOL GENÇ KIZLAR (A) KURTDERELİ S.S.
13:00 BİGADİÇ A.L. BİGADİÇ KUVAYİ MİLLİYE A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
14:30 BAN.H.ÇAVUŞ MTAL BURH.C.TORAMAN A.L. VOLEYBOL GENÇ ERKEKLER KURTDERELİ S.S.
10:00 KARAHALLILAR OO GÖMEÇ ŞH.M.G.ALDEMİR O.O. FUTSAL YILDIZ KIZLAR İNEBEY A.L. S.S.
11:00 MAĞLUPLAR(3.LÜK-4.LÜK) FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
12:00 GALİPLER(1.LİK-2.LİK) FUTSAL YILDIZ ERKEKLER İNEBEY A.L. S.S.
21 OCAK 2016 PERŞEMBE
10:00 OKULLARARASI GÜREŞ 15-16 YAŞ SERBEST VE GREKOROMEN STİL GRUP YARIŞMALARI RAHMİ KULA A.L. S.S.
22 OCAK 2016 CUMA
10:00 OKULLARARASI GÜREŞ 15-16 YAŞ SERBEST VE GREKOROMEN STİL GRUP YARIŞMALARI RAHMİ KULA A.L. S.S.