Bandırma Belediyesi 10 Ocak'ı Basın Emekçileriyle Kutladı

BANDIRMA BELEDİYESİ 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜNÜ BASIN EMEKÇİLERİYLE KUTLADI

1961 yılında ilan edilen ve yalnızca ülkemizde kutlanan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde, Bandırma Belediyesi basın emekçileri onuruna kahvaltı organizasyonu düzenledi.

Grand Asya Balo Salonunda gerçekleşen organizasyona Bandırma’da bulunan basın dernek yönetimleri ve basınımızın güzide mensupları katılırken; Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal, Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Belediye Başkan Yardımcıları Ozan Onur ve İsmail Ay, Belediye Meclis Üyeleri ve daire müdürleri de hazır bulundular.

Kahvaltı sonunda Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun basın emekçilerine teşekkür ederek, 2021 yılında Belediyemizce gerçekleşen projelerin ve hizmetlerin; rakamsal değerlerinden, bütçesinden, son aşamasına kadar merak edilen tüm konuları görüntülü bir sunumla anlattı.

Kreşler, 161 kişilik yeni öğrenci yurdu, Edincik-Levent-100. Yıl Mahallerimize Kapalı Pazar Yerleri, Kurumsal yapılanma ve personel eğitimi, kırsal kalkınma, sosyal yardımlar, eğitim kurumlarına verilen destek, BANSÜT projesi, asfalt ve yol çalışmalarının ön plana çıktığı sunumun ardından Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutlayarak davete katılan tüm basın mensuplarına çeşitli hediyeler takdim etti. 

10-01-2022