Bandırma Gerçek Gazetesine Destek Olmak İstermisiniz?

Bandırma'da Balıkesir'de Marmara'da Türkiye'de ve Dünya'da internet ağının ulaştığı her yerde daha fazla insan Bandırma Gerçek Gazetesinin 'nın bağımsız,araştırmacı aydın bir dünya hedefleyen gazeteciliğini her zamankinden daha çok okuyor. 

Hepimizin farkındalığı medyadaki reklam gelirleri hızla düşüyor. Bir medya kuruluşunun; özgür haber için  emek veren, gün ve gecenin  her anında zamanını ayıran özel muhabirlerinin dışında, rutin  internet sistem hizmetleri ve diğer  yasal maddi yükümlülükleri dolayısıyla maddi kaynaklara ihtiyaç zorunluluğu vardır.

Bandırma Gerçek Gazetesi kar amacı gütmeyen gönüllü toplum yararına kaynağından belgeli  haberleşme ve paylaşma  imece hizmetini benimseyen bir iletişim kuruluşu olduğu için "artık değer"- kar amacı gütmez . Sözde reklam kisvesi altında para talep ederek kişi ve kurumlara karşı para karşılığı haber yapmaz sahte algı operasyonlarına alet olmaz. Gazetenin gücünü kullanarak yasadışı niyetlere prim vermez . Her an yenilenen sektörde varlığını sürdürecek teknolojik gereksinimlere haracananlar  dışında mutlaka sektörde ki emekçiler içinde  kim mağduriyet yaşıyorsa incitmeden  aktarılır toplumsal fayda üreten sivil derneklere destek olunur.. Birçok haber kuruluşunun aksine sayfalarımızı büyük reklam verenlerin siyasi kurumların tekeline  açmıyoruz. Bu özgürlüğümüze otosansür koyabilir ki; sayfalarımızı  mümkün olduğunca tüm gelişmelere şeffaf tutmak istiyoruz. Böylece yardımınızı neden sormamız niye ihtiyacımız var  gerektiğini anlayabilirsiniz.

Bandırma Gerçek Medya  bağımsızdır, yani kendi gündemimizi kendimiz belirleriz.. Tarafsız değildir. Tarafımız aydınlanma ilkeleri çerçevesinde insanın evrensel insanlık değerlerince yükselişi ve hümanist ilkelere yoğunlaşmasıdır. Oluşturulan algılar üzerine suni gündemlerle ilgili çelişkileri yazı kurulu üyelerimizin çoklu görüş çerçevesinde düşünce paylaşımlarını sansürlemeden gerek duyulursa ilgili birime uyarımızı yaparız. Gazetemiz önyargısızdır ve maddi ve siyasi güç sahipleri, politikacılar veya hissedarlarından, dolaylı veya  dolaysız etkilenmez,bu onurlu iddiamızdır.. Onların kamu çıkarlarına aykırı ranta yönelik projeleri için sayfalarını kiralamaz. Kimse editörümüzü maddi destekle manipüle edemez . Açık yorumlara izin verdiği halde  diğer görüşlere de açık olarak, etik kurallar çerçevesinde her görüşten düşünce insanlarına yer verebilir. Yazarlarımız dünya görüşü farklı olabilir ama kimse fikrimizi yönlendirmiyor. Bu önemlidir çünkü sessizliğe ses vermemize, güçlülere meydan okumamıza ve aynı zamanda onları hesaba katmamıza imkan verir. Dürüstüz, iddiamızın kanıtı ,dürüst olduğumuzun aksi iddialarını da herkesin olduğu gibi hataya düşebileceğimiz gerçeğinden hareketle dikkate alırız. Dünya zamanının kritik geçiş  bir zamanında, medyada ki asla küçümsemediğimiz diğer birçok kurum ve kişilerden bizi farklı kılan şey budur.

Gazeteciliğimiz,çoğunlukla  okuyucularımız kısmen reklam verenler tarafından finanse edilmektedir. Yoğun reklam kaosuna yer vermeden,estetik göreselliği incitmeyen grafiklerle hazırlanan  İnternet sayfalarımız maddi desteğinizle daha çok bilgiye habere ulaşılması için sürekli gayret içindedir. Manevi desteğiniz ilginiz için çok teşekkür ederiz. Bize asıl güç veren budur. Üç yıldan kısa bir süre önce 4.000 destekçimiz vardı; Bugün Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanından 25.000'den fazla kişi tarafından destekleniyoruz..ve her gün artan grafik bizi gurulandırmaktadır.Her gün 24 saat açık ve dinamik haber ve  iletişim sitemizin bağımsız gazeteciliğini on binlerce kişi defalarca aktif olarak takip eder ve okur. Ama mutlaka % 1'inden daha azı bunu finanse eder. Kişisel hiç bir rant içermeyen bu uzun vadeli birliktelikte ki geleceğimiz,ancak bu ilişkiyi geliştirmeye devam edeceğimiz zaman güvende olacaktır.

Haberlerimizi ,düşünce yazılarımızı paylaşımlarımızı,raporlarımızı okuyan, beğenen yada muhtemelen beğenmeyen de olmak üzere herkes destekliyorsa hizmet geleneğimiz ve  geleceğimiz çok daha güvenli olur. Bizim için en değerli destek çok veren maldan az veren candan en az 10 TL kadar olsa bile aylık, yıllık, bir defalık!,. bu imeceye destek vermeniz. Bandırma Gerçek Medya'yı destekleyebilirsiniz ve sadece internetten veya ATM den elektronik yolla  bir dakikanızı alır.

Hesap no.. İBAN :TR21 0001 5001 5800 7293 4395 55 - MEHMET LEVENTOĞLU. Teşekkür ederiz.

Not: Kişiye özel bağışlarınız bizim muhasebe kayıtlarımıza periyodik aralıkla faturalandırılıp  "gelir" olarak kaydedilmekle birlikte, sizin kişisel vergiye tabi hesaplarınızda Türk Vergi Hukuku mevzuatı  gereğince maalesef -şimdilik - ,gider veya masraf olarak kaydedilememektedir.

BANDIRMA GERÇEK MEDYA - gercekbandirma.com
İletişim İçin :TELEFON - - 0507 130 01 45 -0537 404 48 33 -  Mail : gazetegercek@hotmail.com