Bandırma Üniversitesi Kampüsü Yenilenecek

MODERN BİR ÜNİVERSİTE YERLEŞKESİ İÇİN DÜĞMEYE BASILDI.

BANDIRMA O.E.ÜNİVERSİTESİ YENİ KAMPÜS ALANI TASARIM YARIŞMASIYLA  BELİRLENECEK . BAŞKAN DURSUN MİRZA ÜNİVERSİTENİN KENTSEL TASARIM YARIŞMASI JÜRİSİNDE

Başkan Mirza "Bandırma Belediyesi de her zaman üniversitenin yanında olacak. ”dedi.

Bandırma O.E. Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir tarafından “Üniversite merkez yerleşkesi” için kentsel tasarım yarışması tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıya, Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza katıldı.

Düzenlenecek yarışmada danışman jüri kapsamında, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma O.E.Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Üniversite Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanımız Yrd. Doç. Dr. Muzaffer Akdoğan ve Mimar Ömer Yılmaz görev alacak.

Tanıtım toplantısında konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Bandırmamız için çok önemli ve heyecan verici bir toplantıdayız. Üniversitemizin gelişimini adım adım görmek ve artık kökleşeceğini, yeni yerleşim alanları, binaları ve yeni bölümleri ile bölgemize hitap edeceğini görmek beni mutlu ediyor. Biz bandırmalılar olarak üniversitemize sahip çıkıyoruz, çünkü üniversite öğrencileri, öğretim üyeleri, bilim insanları ile kentimize çok şey katıyorlar. Başta ekonomik olmak üzere kültür – sanat alanından sosyal yaşamına çok önemli katkılar sunuyorlar. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Rektörümüzü böyle bir projeye öncülük ettiği için tebrik ediyorum. Biz Bandırmalılar olarak üniversitemize sahip çıkıyoruz. Bandırma Belediyesi de her zaman üniversitenin yanında olacak. ”dedi.

BANDIRMA GERÇEK- SERHAT OZAR

Yorumlar

Cek cakla geçen yıllar