Bandırmaspor Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş'tan Açıklama

Bandırmaspor Kulübü başkanlığı görevinden istifa ettiği açıklanan Erhan Elmastaş Bandırmaspor Kulüp Sayfasında istifasıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı.

Erhan ELMASTAŞ’ın Açıklaması.

Bandırmaspor Kulübü başkanlığı görevini üstlendiğim ilk dakikadan bugüne kadar hiçbir fedakarlıktan kaçmadan gururla ve onurla çalıştım.
Önceliğim hep Bandırmaspor oldu. 
Bir Bandırma sevdalısı olarak, beni büyüten ve yaşatan kentin ürettiği en büyük değere hizmet edebildiğim için mutluyum.
Her zaman için kutsal gördüğüm bu görevi hakkıyla yerine getirmek için verdiğim mücadelede desteklerini esirgemeyen ve beni yalnız bırakmayan; öncelikle Bandırmaspor taraftarlarına, yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarıma, kulüp çalışanlarımıza ki; kimseyi ayırt etmeden hepsini büyük bir ailenin üyeleri gibi görerek dertleriyle dertlendim, sevinçleriyle sevindim, ayrıca başkanlık görevine geldiğim andan itibaren çalışma fırsatı yakaladığım herkese ve tabi ki son olarak da desteklerini hiç esirgemeyen, Bandırma Belediye Başkanım Dursun Mirza'ya teşekkür ediyorum. 
Büyük Bandırmaspor ailesini kucaklıyorum. İyi ki varsınız.
Hayatımda yaşadığım en büyük ve tarifi imkansız mutlu anlarımın mimarı oldunuz. 
Heyecanlı, hüzünlü, üzüntülü anlarımın da mimarıydınız. Bordo- Beyaz renklerimizin tutkusunu, heyecanını, sevincini, üzüntüsünü birlikte yaşadık, bana gösterdiğiniz destek ve gönül birliğinden dolayı teşekkür ederim.
Fakat hepinizin yakından bildiği gibi yaşadığım bazı sağlık problemlerim var. Dolayısıyla görevimi layıkıyla yerine getiremeyebilirim endişesiyle, Yorgun olan yüreğimin dinlenmesi gerekiyor affınıza sığınarak elimdeki bordo-beyaz Bayrağı dostlarıma teslim ediyorum.
Hep inanarak söyledim;Bandırmaspor kentimizin en büyük markası ve değeridir. Ona hizmet etmek de şereftir, onurdur”

 

BANDIRMA GERÇEK - SERHAT OZAR