Bandırmaspor'dan Başkan Mirza'ya sürpriz ziyaret

BANDIRMASPOR’DAN ONURSAL BAŞKANINA ZİYARET  

Kamp çalışmaları sona eren ve sezon öncesi hazırlıklarını tamamlayan Bandırmaspor başkan yönetim kurulu üyeleri futbolcu ve teknik heyet olmak üzere  sezon öncesi Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya ziyaret etti.

Elde ettiği başarılarla Banvit Basketbol Kulübüyle birlikte kentimizin gurur kaynağı olan Bandırmaspor Futbol Takımı Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş önderliğinde Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Eski Başkan aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kılkış, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karlahan, Orhan Demir, Mülkü İnci, Adnan Tuksal, Süleyman Takunyacıoğlu, Serdar Samatyalı, Teknik Direktör Kemal Kılıç, Teknik Kadro ve Futbolcular yer aldı.

 30 Ağustos 2015 tarihinde saat 17:00'de açılış programı çerçevesinde saat 19:00'da Bandırmaspor-Tepecikspor maçı oynanacak.

Bandırmaspor'un Spor Toto 2. ligde ilk maçını 06 Eylül 2015 Pazar günü saat 16.30’da Kırklarelispor’la kendi sahasında yapacak.Geçen yıldan kalan seyircinin on maçta yaptığı stad tahribatı nedeniye  Bandırmaspor taraftarsız oynayacağı için karşılaşma Ege Türk Tv ekranlarından ve Bandırma Cumhuriyet Meydanında bulunan led ekranlardan canlı yayınlanacak.

Bandırmasporumuzu taraftarsız bırakmayacağız.

Elmastaş, yeni sezona büyük bir taraftar desteğiyle galip gelerek başlamak istediklerini ifade ederek tüm taraftarları kadın erkek büyük küçük demeden Bandırmaspor maçlarına beklediklerini söyledi. Belediye Başkanı Dursun Mirza, yeni sezon öncesi takıma başarılar dilerken Bandırmaspor’un bu sene şampiyon olacağına inandığını söyledi. Mirza: “2015-2016 sezonunda Bandırmasporumuza başarılar diliyorum. Bu yıl da hedefimiz Şampiyonluk. Kulüp Başkanımız Erhan Elmastaş ve Teknik Kadromuzda bu hedef için yoğun bir çalışma dönemi geçiriyorlar. Gece gündüz Bandırmasporun başarısı için çalışıyorlar. Bu azmin bu yıl özlenen Şampiyonluğu getireceğine inancım tamdır. Bu amaç için tüm kentimizin, Bandırmaspora gönül veren herkesin el ele vererek takıma destek sağlayacağına inanıyorum. Yeni sezon Bandırmasporumuza hayırlı olsun” dedi.

ziyaret izlenimleri az sonra....