Bandırmaspor'un 2022-2023 Sezonu İsim ve Forma Sponsoru Bey Çimento

Bandırmaspor Bey Çimento ile sponsorluk anlaşması imzaladı
TFF 1.Lig takımlarından Bandırmaspor Yönetimi bugün Cafe Noir'de düzenlenen basın toplantısında Bey Çimento ile  isim ve forma göğüs sponsorluğu anlaşması yapıldığını açıkladı. Bandırmaspor  2022-2023 futbol sezonunda  yapılan isim ve forma göğüs sponsorluğu anlaşmasıyla  Bey Çimento Bandırmaspor olarak sahaya çıkacak..

Sponsorluk anlaşmasının imza töreninde konuşan Bey Çimento temsilcisi Soner Özbey " Bölgemizde yatırım yaptığımızda Bandırmaspor için neler yapabiliriz  diye geçen yıl göğüs reklamıyla başlayan süreçte  bu yıl sadece isim forma değil Bandırmaspor için birlikte  hep beraber neler yapabiliriz  ve sadece söylemlerle değil maddi ve manevi olarak bu düşüncede farklı projelerde yer alacağız " dedi. 

Bandırmaspor Kulüp Başkanı Onur Göçmez, iki kurum arasındaki iş birliği anlaşmasının Bey Çimento ve Bandırmaspor’a  hayırlı ve uğurlu olmasını dilerken son güne kadar savaşan bir takımı oluşturmaya çalışıyoruz  bizim stratejimiz bu, Pauline in transfer gündeminin devam ettiğini ve futbolcunun idman sahasında çalışmalara devam ettiğini söyledi. Işıklandırması olmayan bir kulüp olarak bizim çözeceğimiz bir sorun  değil şehrimizin ileri gelenlerinin de devreye girmesiyle tesis ve altyapımıza katkı yapılmasını bekliyoruz. Bandırmaspor'u bu senede güzel bir noktaya getireceğiz .dedi.

Bey Çimento’nun Bandırmaspor’a sağladığı sponsorluk desteğinin kulübün ekonomisine önemli katkı sunacağını belirten Göçmez, TFF 1.Lig mücadelemizde Bey Çimento’yu yanımızda görmekten büyük mutluluk duymaktayız. Bu sponsorluk anlaşması hem kulübümüzün ve hem de Bey Çimento markasına değer katacaktır” dedi.

Keny ile ilgili soru üzerine "Beşiktaş camiasıyla Bandırmaspor camiasının karşı karşıya gelmesine asla izin vermeyiz. Bizim üslubumuz aynıdır diyen Göçmez “Bir hayalimiz var Bandırmaspor akademiyi hayata geçirmek. 2 İdman bir taktik sahası havuz ve tribünlerin yer aldığı gençler ve profesyonellerin bir arada kaldığı bir yuva . Lütfen sayın basın bunu hep gündeminizde tutun . 50 dönümlük bir arazi. Bandırmaspor yönetimi böyle bir proje için taşın altına elini koyuyor. Projemizi anlatacağız Balıkesir Büyükşehirimize de anlatacağız. Forma tanıtımlarımız çok müthiş çok güzel taktirler aldık Tüm Türkiye'ye hitap ettik. Klasik çubukluyu farklı bir dizaynla oluşturduk. Mavi formamızla Marmara'yı anlatmaya çalıştık sözlerinden sonra Transfer harcamalarıyla ilgili sorulan soruya Göçmez Bandırmasporun bu sezon sadece transfer için harcadığı net rakam aradaki kur farklarınında oluşmasıyla birlikte Kırksekiz Milyon Türk Lirasıdır dedi.

05-08-2022/ Spor servısı