Başkan Tosun Satın Alınan Araçları Törenle Hizmete Soktu

Bandırma Belediyesi tasarruf tedbirleri kapsamında oluşturulan kaynakla araç parkını güçlendirdi. 

Belediye bünyesine satın alınan araçlar törenle tanıtıldı. Bandırma Belediyesi saha çalışmalarının daha etkin ve hızlı bir şekilde yerine getirilebilmesi amacıyla 5 kamyon, 2 kamyonet, 2 iş makinesi ve 1 adette evde bakım hizmetleri aracı olmak üzere toplam 10 adet yeni aracı araç filosuna kazandırdı. 

Belediye Binası meydanında düzenlenen törene  CHP Balıkesir  Milletvekili Ahmet Akın,İl Başkanı Serkan Sarı CHP Bandırma İlçe Başkanı Hüseyin Bahar,,Balıkesir önceki dönemler CHP milletvekilleri  Namık Havutça ve Sedat Pekel  olmak üzere çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Tolga Tosun mesajında "Güzel kentimiz, değerli Hemşehrilerim her şeyin en iyisini hak ediyorlar. Amacım sokağa adımını atan ve sıcacık evlerinde oturan Bandırmalıların mutluluğunu sağlamak. Sevdiğim şehir için çalışıyor olmaktan dolayı mutluyum ve sorumluluklarımın bilincindeyim. İnanıyorum ki hep birlikte çalışarak potansiyeli yüksek olan güzel kentimiz hak ettiği hizmeti ve yatırımları alacak. Tasarruf tedbirleri sonucunda oluşturduğumuz kaynakla belediyemize kazandırdığımız araçların hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı. 

Araç tanıtım töreninden sonra meydanda yer alan vatandaşlara yönelik  tavuk pilav ayran ikramında yaşanan düzensizlik nedeniyle karmaşa esnasında ezilme tehlikesi yaşayanlar olurken  ilginç görüntüler kameralara yansıdı.

16-01-2020/EDİT : MEHMET AYDIN