Cemal Öztaylan "Bandırmaspor'a En Büyük Gelir Kaynağını Ben Sağladım"

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Başdanışmanı  Balıkesir eski Milletvekili ve Bandırma eski Belediye Başkanı Cemal Öztaylan'ın Balıkesir Poltika Gazetesine verdiği ropörtajda  Bandırmaspor'a en büyük maddi desteğin tarafından yapıldığını hatırlatarak yeni yöneticilerin sağlanan kaynakları koruyamadığı gibi mevcut kaynaklarıda çarçur ettiğini iddia etti.

Öztaylan'ın Balıkesir Politika Gazetesinde yer alan ifadelerine göre  AK Parti’nin yerel de iktidar olduğu 2004-2009 yılları arasındaki dönemde; “Mesela, Bandırmaspor’a yapılan yatırımları;Sahile otopark yaptık, Cumhuriyet meydanı nı da yaptık ve Bandırmaspor’a bunun her yıl katkısı 5 milyon (trilyon) lira.  Bugünkü yönetim, yani bizim karşımızdaki yönetim bunların yıkım kararını aldı mı? Aldı. Siz bunları Bandırmaspor’a verdiniz yıkın dedi mi? dedi.  Eğer ki, bu memlekette benim belediye başkanlığım döneminde, üç gün su  kesilince burada  tencere tava çalan benim Bandırma’lı hemşerilerim elli dört gün yıkanacak içecek suyu bulamadığı zaman acaba bir tanesi kalben bile buğz etti mi? Eğer ki, 15 seneden beri gerek Bandırmaspor’a gerek halka, bakın Bandırma’da ben yaptım falan demiyorum. İlçe Başkanı Eşref’in katkısıyla, belediyede çalışan personelle Recep Eraydın’la  Ak Partinin yönetici ve yönetimiyle gecelerimizi gündüzümüze katarak 576  km. doğalgaz, 412 km. enerji nakil hattı, 59 km. kanalizasyon, 60 km.yağmur suyu, 110 km. de aspestli boruyu ve 1372 km.kazıyı yapan bir ekibiz. Bir bakın yahu, acaba bundan sonra ne yapıldı? Ne yanlışlıklar yapıldı? Ne oldu? Acaba biz birbirimizle uğraşmaktan başka bu yanlışlıkları halka anlatıp oy isteyebildik mi? Her şey oy değil. Yapılan, yapılması gerekenleri tespit edip şartlara göre yapılır veya yapılması icap eder.” dedi.

Ropörtajın tamamı için linke tıklayınız http://politikam.com/hepimiz-gazoz-kapagiyiz.html?fbclid=IwAR1sjQvAu_KwMsiLAZwivnb7RL2h4ieMENhzg9QAJ4gWiIX4yScbjnprFFA

23-12-2019/BANDIRMA GERÇEK