CHP Bandırma İlçe Örgütü Başkanı Dr. Selim Panç'ın Kurban Bayramı Mesajı

CHP Bandırma İlçe Örgütü Başkanı Dr. Selim Panç'ın Kurban Bayramı Mesajı

''Bayramlar toplum olarak birliğimizi güçlendirerek kutladığımız, bir araya geldiğimiz   bütünleştirici özelliği ile toplumsal hayatımızda önemli günlerdir. Barışı, kardeşliği, sevgiyi, saygıyı ve hoşgörüyü simgeleyen Kurban Bayramını, birlik ve beraberlik içinde karşılamanın mutluluğunu, coşkusunu  yaşıyoruz. Bu vesile ile toplumsal bilincin gelişmesine, ulusal değerlerin güçlenmesine, birlikteliğin, kardeşliğin ve sevginin yaşanarak ve paylaşılarak yerleşmesine aracılık eden bayramlarımızı bizlere, özgürce ve huzurla kutlama olanağı veren başta Devletimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve yüce milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

Koronavirüs salgını nedeniyle Kurban Bayramı’nın da salgın riski kurallarına uygun olarak hassasiyetlerimize dikkat ederek  sevdiklerimizle çok fazla bir araya gelmeden ancak aynı yoğun duygular içerisinde kutlayacağız. Sağlığımızın ve mutluluğumuzun yerinde olduğu bayramlarda bir arada olmak dileğiyle,Başta Bandırmalılar olmak üzere,Türk milletinin
ve tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını kutlar,hep birlikte mutlu,huzurlu,güvenli ve en önemlisi sağlıklı bir bayram geçirmenizi tüm içtenliğimle istediğimi belirtir iyi bayramlar dilerim''.

Kurban Bayramımız kutlu olsun”

29.07.2020/Bandırma Gerçek/Edit-Grafik: Caner Danabaş