DEVA Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı Kamuoyu Duyurusu

DEVA Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı genel kurula gidiyor. Dr. Halil ŞEN'in  yeni yönetim kurulu ile Başkan adayı olduğu  Genel kurul 13 Mayıs 2022 Cuma günü saat: 14.00’de Günaydın Mahallesi 2’inci Okul Sokak Dr. Faik Bey Apartmanı No:27/1adresinde yapılacak. 

DEVA BANDIRMA  İLÇE TEŞKİLATI  KAMUOYU DUYURUSU

Bu açıklama Sn. Ali BABACAN liderliğinde kurulan DEVA Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı yönetimi hakkında, kamuoyunda oluşan bilgi kirliliğini gidermek ve Bandırma halkını aydınlatmak için yapılmıştır.

Kurulduğu ilk günden beri DEVA Partisi Genel Başkanı Sn. Ali BABACAN ve İl Başkanı Sn. Kemal AYDEMİR ile başlayan yolculuğumuz herhangi bir ikbal ve menfaat beklemeksizin sadece ülkemizin yaşadığı sıkıntıları gidermek için yeni bir inşa yolculuğudur. Halkımızda sevinçle karşılık gören partimiz her geçen gün oy oranını artırarak ilerlemektedir.

Genel Başkanımız Sn. Ali BABACAN’ın katılımıyla gerçekleşen DEVA Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongresi’nde seçilen başkanın yönetiminde bulunan, koltuk ve ikbal sevdalısı 3 - 5 kişinin istifa etmeleri neticesinde, seçilen başkanın yönetiminde zafiyet oluşturmuş ve günden güne daha da erimesine sebep olup yönetimi düşmüştür.

DEVA Partisi GMYK kararı ve Balıkesir İl Başkanlığı’nın takdiri ile Balıkesir İl Başkan Yardımcısı ve Sağlık Politikaları Başkanı, şehrimizde tanınan ve sevilen bir sima olan Dr. Halil ŞEN Bandırma İlçe Başkanı olarak atanmıştır.

İlk olarak DEVA Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı binamızı çarşı merkeze taşıyarak gerekli tüm mobilyalar ve iç dış görseller hazır hale getirilerek, parti üyelerimizle hızlıca iletişime geçip yeni yönetimin oluşturulması çalışmalarına başlanılmıştır.
 
Tek amacımız birlik ve beraberliğin sağlanması ve DEVA Partisi’nin politikalarını, yapacağı hizmetleri halkımıza anlatıyor olmak yerine kendi aralarında kulis yapan yine aynı 3 - 5 kişi kendilerine karşı hiçbir ön yargısı bulunmayan, birlikte çalışmayı yürekten arzulayan diğer üyeleri veto edip sadece kendi görüşlerine yakın kişileri ve aralarında seçtikleri bir kişinin başkan olmasını arzuladıklarından dolayı yapılan görüşmeler başarılı olamamıştır.

DEVA Partisi’nin Bandırma İlçe Kurucularından olan Gençlik Politikaları ve Kadın Politikaları Başkanları başta olmak üzere yeni yönetim hızlıca oluşturulmuştur.

DEVA Partisi politikalarıyla ülkemizde bozulan demokrasi ve ekonomiyi tekrar inşa edip, atılım yaparak Türkiye’mizi dünyada hak ettiği yere getirmek en önemli görevimiz olup bu şiarla çalışmalarımıza hız verdik.

Bandırma’nın suyunu, havasını, ekmeğini paylaşan tüm halkımızı DEVA Partisi’ne katılmaya, yeni düzenin oluşmasına hep birlikte katkı vermeye davet ediyoruz. Kavga etmeyen ayrıştırmayan birleştirici, dürüst, kendi çevresinde sevilen sayılan ve işlerinin ehli arkadaşlarımızla her türlü zorluklara rağmen yürüyüşümüzü tamamlayacağız.

Saygılarımla
DEVA Partisi Bandırma Teşkilat Başkanı /Murat İpek

25-04-2022