Ekrem Başaran'a Bandırma'da Coşkulu Karşılama

Ak Parti Balıkesir İl Teşkilatı, “30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” temalı İlçe programının beşinci gününde sabah Karesi’de, öğleden sonra Bandırmada’ydı…

AK PARTİ’DEN, KARESİ ve BANDIRMA’DA ÇİFTE PROGRAM

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı, “30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” temalı İlçe ziyaretleri programlarına sabah Karesi ve öğleden sonra Bandırma ile devam etti. Sabah programına Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, Ak Parti Balıkesir İl Yönetimi, İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimleri, İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik kollarının dahil olduğu Ramazan ayı programının beşinci gününde Karesi’de kurum ziyaretleri gerçekleştirildi.

BAŞARAN BESOB BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ…

Karesi Ramazan ayı programı: Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran’ın Teşkilat üyeleriyle birlikte Karesi İlçe Teşkilatında yapılan ziyaret ve planlama toplantısıyla başladı. Ardından program Karesi Kaymakamı Metin Arslanbaş ziyaret edildi. Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen görüşmede Karesi’de devletin yaptığı yatırımlar, devam eden ve planlanan yatırımlar ele alındı. Ak Parti İl Teşkilatı daha sonra Karesi Belediyesi ziyaret edildi. Burada da Belediyenin çalışmaları değerlendirildi. Ardından BESOB Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ziyaret edildi. Başkan Fehmi Erdem ve İlçe Esnaf Odaları başkanları ile çok değerli bir sohbet gerçekleştirildi. Zamanın kısıtlı olmasından dolayı daha kapsamlı bir toplantı yapmak için görüş birliğine varıldı. Görüşmede esnafların sorunları üzerine değerlendirmelerde bulundular. BESOB’tan sonra Karesi Müftüsü Hasan Canlı ziyaret edildi. Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran ve beraberindekiler daha sonra MHP Karesi İlçe Başkanı Burak Boduroğlu ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Ziyarette Balıkesir ve Karesi’de Cumhur İttifakının yaptığı çalışmalar ele alındı.

10 NİSAN POLİS HAFTASI KUTLANDI…

Zağnos Paşa Camii’nde kılınan Cuma namazının ardından Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran ve Ak Parti Teşkilatı, 10 Nisan Polis Haftası münasebetiyle Balıkesir Emniyet Müdürlüğüne bir ziyaret gerçekleştirdi. Yapılan ziyarete Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’da katıldı. Polis Teşkilatımızın günün kutlandığı ziyarette, Balıkesir’deki asayiş konuları değerlendirildi. Başkan Başaran, Polis Teşkilatımızın ülkemizin güvenliği ve asayişi noktasında çok önemli bir görev

üstlendiğini belirterek, hem ramazanlarını kutladı, hem de başarı temennisinde bulundu. Ak Parti İl Teşkilatı ziyaretin ardından Bandırma programı için Emniyet Müdürlüğünden ayrıldı.

EKREM BAŞARAN’A BANDIRMA’DA COŞKULU KARŞILAMA…

Ak Parti Bandırma Teşkilatı tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran ve Ak Parti İl Teşkilatı yönetim Kurulu üyeleri, Milletvekili Yavuz Subaşı’nın katılımıyla birlikte Bandırma Kaymakamı Engin Aksakal’ı ziyaret etti. Ardından 10 Nisan Polis Haftası kutlaması için Bandırma İlçe Emniyetine ziyaret düzenlendi. Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran nezdinden Polis Haftası kutlaması gerçekleştirildi.

AK PARTİ’DEN BANDIRMA’DA YOĞUN ZİYARET…

Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran’ın sonraki durağı ise 2011-2017 yılları arasında Ak Parti Bandırma İlçe Başkanlığı görevini başarı ile yapan eski İlçe Başkanı Eşref Kasapoğlu oldu. Burada, Eşref Kasapoğlu ile bir süre sohbet eden Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran ve beraberindekiler esnafları ziyaret etmeye başladılar. Esnafların sıkıntılarını dinleyen Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran çözüm için Ak Parti hükumetinin çok çalıştığını ifade etti. İlçe Müftüsü Ali Şekerci’yi ziyaretinin ardından Cumhur İttifakı ortağı MHP’yi ziyaret eden Ak Parti heyetini burada MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt karşıladı. Bandırma’yı konuşan heyetler sıkıntıların çözümü noktasında istişarelerde bulundular.

BANDIRMA MAHALLE BAŞKANLARIYLA İFTAR…

Ak Parti Bandırma Mahalle Başkanlarıyla Grand Asya Hotel’de verilen iftarda konuşan Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, İlçe teşkilatına ve Mahalle Başkanlarına çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Başkan Başaran, “30 gün Ramazan’ı 100 gün yaşayacağız’ dedik ve ilçe ziyaretlerimize aralıksız devam ediyoruz. Hem teşkilatımızla birlikte oluyor, hem de ilçelerimizde halkımızı dinleyerek talep ve beklentileri konusunda istişarelerde bulunuyor. Ak Parti Teşkilatları olarak bizler ülkemiz ve milletimiz için çalışmaya devam ediyoruz.

EKREM BAŞARAN: 2023 HEDEFİMİZE ÇALIŞARAK ULAŞACAĞIZ…

Nasıl ki, 20 yılda tüm sorunların üstesinden geldiysek, yine Ak Parti olarak üstesinden geleceğiz. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan inanın her dakikasını milletine ve ülkesine daha iyi nasıl hizmet ederim diye geçiriyor. Bizim her anını milletine hizmet etmek için gayret gösteren bir liderimiz var. Onun için bizimde çok çalışmamız ve 2023’te Cumhurbaşkanımızı ve Partimizi tekrar iktidara taşıyacağız. İlçe ilçe Ramazan ziyaret programımızı İl Teşkilatımız, İlçe Teşkilatlarımız ve Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte koordineli bir şekilde sürdürüyoruz. Ziyaretlerimizde ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı, sıcak yemek ve ev ziyaretlerimizle sıkıntılarını gidermeye çalışıyoruz. Bugün burada dava ve yol arkadaşlarımla iftar etmenin mutluluğunu yaşıyorum. İlçe Teşkilatımıza ve mahalle başkanlarımıza gösterdikleri samimiyetten dolayı teşekkür ediyorum. Ramazan-ı Şerifiniz mübarek olsun” dedi.

DOĞRUCA MAHALLESİ’NDE VATANDAŞLAR YOĞUN İLGİ…

Ramazan iftarının ardından Doğruca Mahallesi’nde Teravih namazı kılındı. Namazın ardından Kahvehane ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran ve Ak Parti İl ve İlçe Teşkilatı güncel konular üzerine sohbet etti. Mahalle sakinlerini dinleyen Başkan Başaran, yapılan çalışmalar ve ekonomik konular üzerine değerlendirmelerde bulundu. Başaran, “20 yılda yapılan hizmetler ve yatırımlar nasıl istikrarlı bir şekilde yapıldıysa, nasıl 2001’deki ekonomik krizden başarı ile çıkıldıysa, sonrasında 18 yıl ülke ekonomisi nasıl başarıyla yönetildiyse, şuan dünyayı kasıp kavuran ve doğal olarak bizleri de etkileyen enflasyonunda üstesinden geleceğiz. Maalesef şuan enflasyon ekonomisinin etkisi altındayız. Bu durumu da ancak sabır gösterirsek atlatabiliriz. Bu da süreç meselesi. Ama Ak Parti nasıl bugüne kadar her sorunun, her sıkıntının üstesinden gelmişse, yaşanan bu sıkıntının da üstesinden ancak ve ancak Ak Parti gelir. Sadece üretim noktasında gayretli olalım” dedi. Ak Parti İl Teşkilatı’nın ziyaret programı Doğruca Mahallesi ziyaretinin ardından sona erdi.

10-04-2022/